MDA.pl   Aktualności Archiwum    Bavi pod choinkę...

BAVI pod choinkę...

Powrót do archiwum aktualności

W połowie listopada łatwo zorientować się ile dni pozostało do tak bardzo wyczekiwanej przez wszystkich Gwiazdki.

Pierwsze ozdoby choinkowe w sklepach? – już po Halloween, pierwsze duże świąteczne kampanie promocyjne? – koniec listopada, ‘Last Christmas’ w centrach handlowych? – początek grudnia, Święty Mikołaj z smukłą butelką gazowanego czarnego trunku? itd. :)

W tym roku dzięki klientowi Bavi.pl, my również dokładamy naszą świąteczną cegiełkę. Dbając o dużą liczbę prezentów pod Waszymi choinkami, realizujemy konkurs świąteczny ‘Napisz list do BAVImikołaja’.


Dla naszego klienta Bavi.pl – sklepu internetowego z designerskimi i ekologicznymi produktami dla dzieci, opracowaliśmy koncepcję, machanizm konkursu, przygotowaliśmy kreację i wykonaliśmy aplikację konkursową. Aby poznać szczegóły tej realizacji, zapraszamy do działu portfolio.
Jeśli nie napisałeś jeszcze listu do Mikołaja, nic straconego. Jeszcze masz szansę – konkurs trwa do 15.12.2011. Do wygrania kupon na zakupy oraz fantastyczne produkty ze sklepu Bavi.pl. Zapraszamy na stronę konkursową – fanpage Bavi.pl. Partnerem konkursu jest Babyradio.pl.

Data publikacji: 2011-11-09