MDA.pl   Blog Archiwum    Cho do kina! - siła facebooka po raz n-ty...

Cho do kina! - siła Facebooka po raz n-ty...

Powrót do archiwum bloga

O sile facebooka w ostatnim czasie mówi się bardzo dużo. Flagowym przykładem może być mocne wejście marki Maxwell House, która w ciągu zaledwie kilku dni zgromadziła prawie 50 000 fanów na swoim fanpage!

W każdym razie o mocy tego portalu nie będziemy po raz kolejny opowiadać. Opiszemy tylko pewną akcję nad którą objęliśmy oficjalny patronat.

Cho do kina to zorganizowana akcja, której celem głównym jest grupowe wyjście do kina oraz integracja „znajomych naszych znajomych”.

Wszystko zaczęło się od organizacji przez naszego przyjaciela wspólnego wyjścia do kina na Avatara (z założenia miała to być swojska grupa). I tak poniekąd było, ale dodatkowo każdy zabrał kogoś do towarzystwa i przerodziło się to w ponad 30 osobowe wyjście.

Kolejny wypad (tym razem padło na „Alicję w krainie czarów”) został ogłoszony w podobnym towarzystwie, jednak wiadomość rozeszła tym razem tak mocno, że ostatecznie zgłosiły się 133 osoby. Spotkanie na dziedzińcu Galerii Malta w Poznaniu godzinę przed seansem przyniosło wiele nowych znajomości i kontaktów, a klimat w kinie był niesamowity.

W związku z organizacją kolejnego wyjścia został założony fanpage (dostępny pod adresem: http://www.facebook.com/pages/Poznan-Poland/Cho-do-kina-/359692658204?ref=ts).

Najbliższy seans to 30 marca – film Shutter Island. Do wydarzenia zostało kilka dni, a już zgłosiło się prawie 150 chętnych. I tak oto z małego wyjścia do kina powstało coś bardzo ciekawego. Dodatkową zachętą wspólnego wyjścia jest dużo tańszy bilet i nagrody w przeprowadzanych przed seansem na sali kinowej, filmowych konkursach. Jedną z nagród jest ufundowana przez MDAsystems płyta ze ścieżką dźwiękową z Alicji w krainie czarów.

Zachęcamy do wspólnych wyjść i obiecujmy ciąg dalszy historii.

Do zobaczenia!

P.s. Naturalnie nasz zespół stawia się na każdym seansie ;-)

Data publikacji: 2013-10-02