MDA.pl   Blog Archiwum    Co nowego u nas?

Co nowego u nas?

Powrót do archiwum bloga

Maj to piękny miesiąc! Może dlatego, że pogoda pozwala wziąć laptopa, wyjść na zewnątrz i … popracować na świeżym powietrzu.

Po majówce podczas której większość z nas miała czas odpocząć, nadszedł moment na nową porcję zadań, finalizację bieżących realizacji i garstkę świeżych newsów przygotowanych specjalnie dla Was.

Obecnie pracujemy nad nowym design’em biura.
Po miesiącach rozważań zapadła wspólna decyzja, aby pozostać w miejscu w którym obecnie się znajdujemy – ul. Albańska 18 w Poznaniu. Wszystkie pomieszczenia otrzymają nowy design, na podłodze ku radości naszych stóp znajdzie się specjalna wykładzina. Sala konferencyjna wyposażona będzie w nowy system oświetleniowy oraz telewizor LED.

Poszukując inspiracji przed podjęciem działań, natknęliśmy się na wartą polecenia stronę, której tematyka skupia się na office designie – zainteresowanych zapraszamy:
http://www.officesnapshots.com/.

W związku z pracami remontowymi podjęliśmy wyzwanie, aby skonstruować mechanizm, który uratowałaby jednego z członków naszego zespołu… projekt ma na celu:

a) opracowanie sposobu na samo sprzątanie miejsca pracy lub alternatywnie
b) wybicie z głowy motta, które pojawia się epizodycznie: „Postanowiłem zrobić coś bardzo kreatywnego, zrobiłem bałagan” lub inaczej „kreatywna praca tylko w bałaganie :)

Oprócz realizacji wewnętrznych, pracujemy również nad finalizacją prac dla poznańskiej kablówki Echostar oraz stron www dla Sanitec KOŁO (w tym jednej z najnowocześniejszych mobilnych sal ekspozycyjno-szkoleniowych na świecie). O reszcie dowiecie się niebawem!

Data publikacji: 2013-10-02