MDA.pl   Aktualności Archiwum    Informacje z frontu

Informacje z frontu

Powrót do archiwum aktualności

U progu III kwartału 2012 r. przygotowaliśmy dla Was porcję nowinek z interaktywnego życia agencji. Będzie trochę o projektach, o upragnionych przez wszystkich wakacjach oraz o niespodziance, którą wkrótce ogłosimy…

W wirtualnym mundurze

Miło jest poznać grupę zapaleńców, którzy swoim entuzjazmem i motywacją zrealizowali wiele wspaniałych przedsięwzięć nie inkasując przy tym przysłowiowej złotówki. Grupa ludzi pozytywnie zakręconych, obrońcy betonowych kolosów, opiekunowie zabytków architektury militarnej – mówią o nich różnie, czas abyście poznali ich bliżej.

Stowarzyszenie Na Rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium powstało w 1997 roku. Rozbudza wśród społeczeństw lokalnych problematykę fortyfikacji oraz prowadzi działalność na rzecz architektury militarnej. Na swoim koncie ma m.in. prace remontowe i rewitalizacyjne schronów w Dobieszowicach, Dąbrowie Górniczej, Chorzowie (przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Chorzów).

Muzeum Śląska

Dla Stowarzyszenia zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę Wirtualnego Muzeum Śląskiego Września 1939 roku. Odwiedzający mogą odbyć wirtualne spacery po obiektach, które zostały wyremontowane przez członków Stowarzyszenia i obecnie udostępnione są dla zwiedzania. Gorąco zachęcamy na www.muzeum-slask1939.pl – czekają na Was polskie oraz niemieckie obiekty wybudowane przed wybuchem II wojny światowej.

Projekt Wirtualnego Muzeum prowadzony przez Stowarzyszenie dofinansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Audiowizualnego oraz Dziedzictwa Cyfrowego.

Na wakacje, na weekend… Maszwolne.pl!

Niebawem premiera serwisu turystycznego w którym użytkownicy będą mogli wyszukać bazę noclegową, wydarzenia, zabytki, miejsca aktywnego wypoczynku oraz wiele innych atrakcji. Aktualnie pracujemy nad finalną wersją szaty graficznej. Poniżej mała próbka identyfikacji wizualnej, która wkrótce znajdzie swoje miejsce w sieci.

www.maszwolne.pl

Help desk od MDA!

Pracujemy nad autorskim systemem obsługi zgłoszeń. Nowo powstający help desk będzie oparty o proste, a zarazem niezbędne funkcjonalności. To narzędzie tworzone jest z myślą o wsparciu procesów biznesowych – aplikacja będzie służyć do obsługi uwag/błędów zgłaszanych od użytkowników/klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Chętnych zapraszamy do testów. Zgłaszajcie się na biuro@mdasystems.pl!

 Niespodziewana premiera

Przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy również nad projektem, który był opatrzony klauzulą tajne przez poufne. Już za kilka tygodni będziemy mogli pochwalić się tą realizacją! Zachęcamy do polubienia naszego fan page’a – dowiecie się jako pierwsi!

www.facebook.com/mdasystems

Data publikacji: 2013-10-03