MDA.pl   Aktualności Archiwum    Gorące aktualności

Gorące aktualności

Powrót do archiwum aktualności

Candeo mda systems

Mundial w Brazylii, smutne autobusy, taśmy i podsłuchy… Tym żył polski internet na początku lata. Tymczasem w MDA ciężko pracowaliśmy przed upragnionymi urlopami. Oto relacja z letniego życia w agencji :)

Przed pierwszym piłkarskim gwizdkiem udało nam się dokonać ostatnich poprawek dla Candeo. Poznańska klinika poprosiła nas o stworzenie nowego layoutu serwisu internetowego wraz z oprogramowaniem, a także projektu graficznego folderów reklamowych i wizytówek. Odświeżone Candeo łączy elegancję z nowoczesnością, co ma podkreślić prestiż kliniki i jakość wykonywanych w niej usług.

Gorąca, czerwcowa pogoda idealnie sprzyjała zaprojektowaniu strony konkursowej pełnej toskańskich pejzaży i włoskich specjałów. To całkiem smaczne zlecenie zapewniła nam marka Unilever Food Solutions. Konkurs „Knorr – Smaki Włoch” wzbudza apetyt również główną nagrodą – dla zwycięzcy przewidziana jest wycieczka do Italii!

Zobacz projekt

 

Firma Mico od lat niezmiennie prowadzi sprzedaż kas, drukarek i… taśm. Ale powiedzmy sobie „wprost” – wszędzie potrzebne są zmiany :) Dlatego zarząd Mico zdecydował się na totalny rebranding marki. Oto, co stworzyliśmy dla tego dystrybutora kas fiskalnych: logo firmowe, stronę internetową, katalog produktów… Było tego naprawdę sporo!

Zobacz projekt

 

Wirtualna przymierzalnia? Tak! Właśnie na taki pomysł wpadli twórcy Zizzap. Dzięki tej aplikacji będziemy mogli „przymierzyć” ubrania nawet w sklepie internetowym. Naszym zadaniem było zaprojektowanie szaty graficznej aplikacji oraz stworzenie witryny zizzap.pl. Mamy nadzieję, że nasz skromny udział w projekcie przyczyni się do rzadszego narzekania płci pięknej na swoje garderoby :)

Zobacz projekt

 

Jakie mamy plany po wakacjach? Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dlatego jeden z najbliższych projektów będziemy wykonywać dla giganta branży spożywczej. O tym i o innych zleceniach już wkrótce!

Data publikacji: 2014-07-14