MDA.pl   Klienci    2b sp. z o.o.

2B Sp. z o.o.

Powrót do listy klientów

Kreujemy markę 2B od początku jej istnienia do dnia dzisiejszego. Konsumenci odbierają ją jako ekskluzywną i wyjątkową co z pewnością jest sukcesem zarówno dla producenta jak i dla naszej firmy.

Projektanci tworzący tylko z myślą o kobietach, wysokiej jakości tkaniny kojarzone ze sobą w wyjątkowe kreacje, wyłącznie przez europejskich krawców – wszystko to definiuje 2B. Markę stworzoną w Polsce, ale dla kobiet na całym świecie. Markę rozwijającą się w zgodzie ze światowymi trendami, ale nie pozbawioną wszystkiego tego co innych w nas intryguje.

2B to nowe pojęcie mody traktowanej nie jako przelotny trend, lecz styl charakterystyczny tylko dla ubrań z logo 2B. Wypracowany przez europejskich projektantów, którzy za cel postawili sobie tworzenie wyjątkowych kolekcji. Zgodnych z tendencjami spotykanymi na najważniejszych wybiegach świata, a jednocześnie zawierających elementy kojarzące się z polską sztuką – tą nowoczesną, jak i bardziej tradycyjną – ludową. Efektem tego mariażu koncepcji są jednym razem śmiałe motywy pojawiające się na ubraniach, innym razem krój podkreślający zwiewność kobiecej sylwetki. Dzięki tym cechom marka 2B na rynku japońskim i amerykańskim przyjęła się jako świeża stylistycznie, bo wnosząca własnego ducha propozycja dla niebanalnych kobiet.

Współpraca z 2B Sp.z o.o.

Z marką 2B jesteśmy związani praktycznie od początku jej istnienia na rynku, czyli od 2008 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za wizerunkek 2B w internecie. Spośród wielu projektów większych i mniejszych możemy wymienić: logo, strony wwwsklep internetowy wraz z integracją z magazynem i sklepami w Polsce oraz elementy marketingu ATL i BTL.