MDA.pl   Klienci    Bobovita

Bobovita

Powrót do listy klientów

BoboVita, wiodący producent kaszek, posiłków obiadowych, zupek, deserków, soczków i herbatek, które pozwolą Twojemu dziecku zdrowo rosnąć i odkryć fascynujący świat smaków.

Produkty firmy BoboVita cieszą się wielkim uznaniem i powodzeniem wśród konsumentów, czego dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody zdobyte przez tę markę.

Wszystkie produkty powstają z myślą o zapewnieniu najmłodszym prawidłowo zbilansowanej diety, co oznacza, że dostarczają niezbędnych składników odżywczych w ilościach i proporcjach odpowiadających wymaganiom wiekowym dziecka.

Nie ma w nich żadnych sztucznych dodatków smakowych, barwników ani jakichkolwiek środków konserwujących. Skład i sposób użycia wszystkich produktów BoboVita odpowiada wymaganiom ekspertów oraz zaleceniom Światowej Organizacji Zdrowia i Komisji Żywności Unii Europejskiej.

bobovita-packshoty

Współpraca

Wspólnie z Agencją Kid&Young mieliśmy przyjemność stworzyć dla marki BoboVita dedykowaną stronę WWW obsługującą loterię konsumencką.

Na potrzeby promocji zbudowana została strona WWW wyposażona w dedykowany system bazodanowy pozwalający przeprowadzić loterię spośród zgłoszeń konsumentów zarówno przez stronę internetową, jak i SMSy.

Realizacje dla klienta

Zobacz portfolio