MDA.pl   Klienci    Galeria łowicka

Galeria Łowicka

Powrót do listy klientów

Galeria Łowicka jest pierwszym centrum handlowym w Łowiczu. W ramach centrum do dyspozycji klientów jest 1600 m2 nowej powierzchni handlowej.

W Galerii znajdują się głównie sklepy odzieżowe i obuwnicze, ale znaleźć w niej można również sklep z biżuterią i dodatkami – oferujący najmodniejsze ozdoby, torebki i akcesoria.

W Galerii Łowickiej jest również miejsce na dwa duże sklepy obuwnicze z obuwiem dla całej rodziny, sklep z gazetami i upominkami oraz punkt gastronomiczny oferujący bardzo szeroki wybór ciast i ciasteczek, jak również wypiekane na miejscu pieczywo. W Galerii znajduje się również kącik zabaw dla dzieci, w którym podczas otwarcia przygotowano niespodzianki: malowanie twarzy oraz konkurs rysunkowy pod tytułem „Wielkanoc w Łowiczu”. Wkrótce w Galerii czynny będzie także bankomat.

Współpraca

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanej strony WWW Galerii Łowickiej wraz z system zarządzania treścią przystosowanym specjalnie do potrzeb centrum handlowego. CMS został rozbudowany, między innymi, o opcje przypisywania sklepów wraz z ich pełnymi danymi do mapy centrum handlowego.

Realizacje dla klienta

Zobacz portfolio