MDA.pl   Klienci    Softronic sp.z o.o.

Softronic Sp.z o.o.

Powrót do listy klientów

Firma SOFTRONIC jest firmą informatyczną specjalizującą się od początku swojej działalności w organizacji szkoleń informatycznych i obsłudze systemów IT. Potwierdzają to ich kompetencje w programach partnerskich. Działalność koncentruje się w ośrodkach w  Poznaniu i Warszawie.

Softronic osiągnął pozycję na rynku dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerskiej, kompleksowemu podejściu do problemu kształcenia, współpracy z wiodącymi dostawcami technologii informatycznych, szerokiej ofercie dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klientów oraz respektowaniu przyjętych zobowiązań.

Szkolenia prowadzą instruktorzy, których wysokie kwalifikacje merytoryczne i dydaktyczne potwierdzają obok wykształcenia akademickiego liczne certyfikaty zawodowe: Microsoft: MCP,  MCSE, MCSE+I, MCSA, MCDBA, MCT; Novell: CNA, CNE, CNI, SCO/Caldera: CUSA, ACE. Oprócz praktycznej znajomości omawianych w trakcie zajęć zagadnień, i instruktorzy posiadają również przygotowanie i doświadczenie pedagogiczne.

W ostatnich latach firma rozwija również inne usługi informatyczne począwszy od utrzymywania i serwisu aplikacji klienckich po wdrożenia zintegrowanych rozwiązań sieciowych oraz budowę środowisk rozproszonej pracy grupowej.

Współpraca

Współpracujemy razem od 2007 roku.