MDA.pl   Aktualności Archiwum    Letni czas w mdasystems

Letni czas w MDAsystems

Powrót do archiwum aktualności

O tym, że czas letnio-wakacyjny może być pracowity chyba nie musimy nikomu wspominać (w szczególności wszystkim tym, którzy jeszcze nie byli na urlopie). Nasze kilkumiesięczne intensywne działania zaowocowały kolejnymi zakończonymi projektami oraz powiększonym portfelem zadowolonych klientów!


Do grupy sfinalizowanych realizacji dołączył projekt i wykonanie strony internetowej wraz z CMS dla firmy Metis Group. Zapraszam do zapoznania się z efektami naszym prac w dziale portfolio.

Podczas ostatniego miesiąca zrealizowaliśmy prezentację multimedialną nowego produktu finansowego dla Banku Zachodniego WBK. To kolejna realizacja dla tego klienta, tym razem na warsztacie kreatywnym znalazła się Karta World Master Card. Z największą precyzją zadbaliśmy o szatę graficzną, copywritting oraz wykonanie. Efekt widoczny wkrótce na wyświetlaczach led w oddziałach Banku w całej Polsce.


Prowadząc działania marketingowe dla naszego klienta Bavi.pl zorganizowaliśmy konkurs z fantastycznymi nagrodami dla dzieci. Wszystkich rodziców oraz osoby zainteresowane tematyką parentingową zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Przypominamy również o trwającej promocjina cały asortyment ze sklepu Bavi.pl przygotowanej ze współpracą z bankiem BZ WBK.


Na koniec bardzo dobra informacja dla wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść. Dobiegają prowadzone przez nasz prace nad oficjalną polską stroną internetową lidera rozwoju w branży restauracji szybkiej obsługi – marki Subway. Więcej na ten temat napiszemy w następnych tygodniach. Bon appetit!

Data publikacji: 2011-08-09