MDA.pl   Blog Archiwum    Mda na roadshow akedemii empathy

MDA na Roadshow Akedemii Empathy

Powrót do archiwum bloga

Nasza reprezentacja uczestniczyła wczoraj w spotkaniu branży i przedsiębiorców e-commerce Akademii Empathy w Poznaniu. Była to dla nas wspaniała okazja, aby spotkać się zarówno z zaprzyjaźnionymi firmami, jak i praktykami i liderami z branży.

Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się wiele na temat zagadnień związanych z prawem, marketingiem i PR-em oraz technologią w e-commerce. W prezentacjach brały udział firmy, które dzieliły się swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie wprowadzania nowych produktów, tworzenia strategii e-sprzedaży oraz rozwoju technologii.

Dość szeroko poruszone zostały kwestie regulacji prawnych związanych z e-commerce, m.in. niedozwolone klauzule w regulaminach, zasady obowiązujące przy zwrotach towarów oraz dobre praktyki przy sprzedaży internetowej.

Było zarówno praktycznie, zaprezentowane zostały rzetelne caste study, jak i wizjonersko. Do tej bardziej futurystycznej części z pewnością zaliczyć można prezentację ‘7 wizji e-commerce’, w której zostały nakreślone prawdopodobne kierunki rozwoju branży.

Podsumowując warto było : ) Nie było to seminarium, które skupiało się wyłącznie na promocji firm prelegentów. Uczestnicy mogli rzeczywiście przyswoić sobie pewną porcję wiedzy dotyczącą sprzedaży internetowej.

Kolejna edycja za rok. Do zobaczenia : )

Data publikacji: 2013-10-02