MDA.pl   Blog Archiwum    Nareszcie nowa strona ;-)

Nareszcie nowa strona ;-)

Powrót do archiwum bloga

Po 4 latach funkcjonowania ostatniej wysłużonej wersji naszej strony internetowej przyszedł czas na zmiany… Trzeba odważnym krokiem podążać za upływającym czasem, więc z dumą prezentujemy naszą nową stronę firmowa, jednocześnie żegnając zasłużoną, poprzednią wersję…

Od ponad roku nosiliśmy się z zamiarem zbudowania nowej strony internetowej. Powstało przez ten czas 5 projektów (w tym 2 praktycznie w pełni funkcjonalne), które nawet przez jakiś czas nam się podobały :). Ostatecznie jednak opatrzyły się szybciej niż powinny. W związku z tym żaden z nich nie został wprowadzony.

Rozciągnięcie prac nad nową stroną było jednak poniekąd zamierzone. Od dużej części klientów słyszeliśmy, że zdecydowali się skorzystać z naszych usług ze względu na przejrzystość i funkcjonalność naszej strony internetowej. Nie chcieliśmy z tym walczyć – bo i po co.

Aż wreszcie nadszedł czas na zmiany… Czas pokazać nowe możliwości, bardziej sprecyzowaną ofertę oraz pochwalić się dotychczasowymi realizacjami. Niniejszym ogłaszamy naszą nową stronę internetową za otwartą. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i opinie na jej temat, za które z góry dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym klientom za zaufanie, jakim obdarzyli naszą firmę. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do współpracy tych, którzy szukają skutecznego, rzetelnego i terminowego partnera w interesach. Mamy nadzieje, że nasza wizytówka, jaką są nasi klienci oraz realizacje pomoże w podjęciu współpracy z nami.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji!

Życzymy owocnych transferów!

Data publikacji: 2013-10-02