MDA.pl   Aktualności Archiwum    Nowe projekty w sieci!

Nowe projekty w sieci!

Powrót do archiwum aktualności

Jak ocenia Kevin Kelly, założyciel magazynu „Wired”, liczba stron internetowych w sieci wynosi obecnie co najmniej bilion. W gąszczu tak potężnych zasobów z łatwością można przeoczyć strony, które warte są chwili uwagi. Zapraszamy do odwiedzin naszych najświeższych realizacji!

Prus24.pl

Jak przedstawić synergię nowoczesności i tradycji? To tylko jedno z pytań, z którymi musieliśmy się zmierzyć projektując nową identyfikację wizualną oraz sklep internetowy dla księgarni z blisko 60 letnią tradycją.

Założona w 1952 roku Główna Księgarnia Naukowa im. Bolesława Prusa to firma, która po dzień dzisiejszy zaopatruje wiele bibliotek, instytutów naukowych, ministerstw i ambasad. Z uwagi na profil działalności oraz ‘rodowód’ Prus24, pracę przy tym projekcie traktowaliśmy jak pewnego rodzaju misję. Ta realizacja to nasza mała cegiełka na rzecz lepszego dostępu do edukacji.

Zobacz on-line: http://prus24.pl/

Prezentacja Pisuarykolo.com.pl

W ramach współpracy z Sanitec KOŁO przygotowaliśmy dedykowaną prezentację multimedialną produktów z kategorii pisuary. Harmonię pomiędzy funkcją prezentacyjną i informacyjną docenili w szczególności użytkownicy poszukujący szczegółowych informacji technicznych – teraz z łatwością mogą dotrzeć do modeli 3D produktów, rysunków technicznych oraz zdjęć ze stelażem.

Zobacz on-line: http://pisuarykolo.com.pl/

Rynny Rosa

Wavin Metalplast-Buk to lider w branży systemów instalacyjnych i ekspert w dziedzinie systemów kanalizacji zewnętrznej. Dla Klienta wykonaliśmy stronę produktową systemu Rosa wraz z systemem zarządzania treścią CMS.

Specjaliści z branży instalacyjnej oraz majsterkowicze z pewnością docenią estetykę i wysoką jakość, jaką zapewnia system Rosa. Prostota montażu umożliwia szybkie i niezawodne orynnowanie wiat, altan, garaży oraz domów jednorodzinnych. Łatwość połączenia z instalacją zagospodarowania wody deszczowej powoduje, że system przypadnie do gustu również osobom, które cenią swoje finanse.

Zobacz on-line: http://www.rynnarosa.pl/

Monochromo.pl

Jasno określone wymagania po stronie Klienta w połączeniu z naszym know-how to recepta na unikalną wizytówkę firmyw sieci! Przy projektowaniu strony www.monochromo.pl mieliśmy okazję przekonać się jak wspaniale współpracuje się z doświadczonymi architektami.

Monochromo.pl to zarówno ‘miłe dla oka’, jak i funkcjonalne projekty. Zapraszamy!

Zobacz on-line: http://monochromo.pl
Wypatrujcie naszych realizacji w sieci!

Data publikacji: 2012-06-09