MDA.pl   Aktualności Archiwum    Niech bavi cię świat!

Niech BAVI Cię świat!

Powrót do archiwum aktualności

Z dużą dozą świeżego podejścia i dziecięcej fascynacji pracowaliśmy przez ostatnich kilka miesięcy nad projektem i wykonaniem sklepu internetowego z systemem zarządzania treścią (CMS) dla firmy BAVI.

Przy projektowaniu zwróciliśmy szczególną uwagę na przejrzystość, estetykę i stylizację nawiązującą do wspaniałej atmosfery w jaką wprowadzają oglądającego meble dla dzieci oferowane przez BaviPodczas pracy bawiliśmy się przednio, a nasz wysiłek został doceniony nie tylko przez klienta. Miło nam oznajmić, że projekt otrzymał wyróżnienie Digarta Dnia na jednym z najpopularniejszych w Polsce portalu dla grafików, fotografów i artystów www.digart.pl.

Bavi to kolekcje nowoczesnych, designerskich i ekologicznych mebli dziecięcych, których dotąd nie było na polskim rynku, zabawki jak z bajki i garść wartościowych informacji dla rodziców. W tym sklepie z łatwością znajdziesz elementy, które pozwolą Ci wspaniale zaaranżować pokój dla dzieci – unikatowe akcesoriaelementy dekoracyjne orazpomysły na prezenty dla najmłodszych! Zapraszamy na Bavi.pl– już otwarte!

Daj się porwać dziecięcej radości – niech Bavi Cię świat!

Data publikacji: 2011-05-09