MDA.pl   Praca / Kariera   O firmie    Account manager

Account Manager

Jesteśmy agencją interaktywną z 13-letnim doświadczeniem, zespołem kreatywnych osobowości z doświadczeniem i wiedzą, która pozwala nam pracować dla najlepszych. Poszukujemy do naszego zespołu Account Managera, czyli osoby do zadań specjalnych, zdolnej do multizadaniowej pracy i z łatwością nawiązywania relacji.

Przyszłe zadania:

  • Prowadzenie projektów, obsługa klienta biznesowego
  • Zarządzanie jakością, czasem oraz kosztami projektu
  • Koordynowanie działań zadań zespołu projektowego
  • Raportowanie o postępach, czasie i budżecie realizowanych projektów/kampanii
  • Budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w agencji interaktywnej/reklamowej – min 2 lata
  • Doświadczenia w kontakcie z klientem biznesowym
  • Umiejętność współpracy z podwykonawcami oraz partnerami biznesowymi
  • Doskonałych zdolności organizacyjnych
  • Dokładności, samodzielności i odpowiedzialności oraz inicjatywy w działaniu
  • Umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętności językowe i łatwość posługiwania się słowem wykorzystywane przy realizacji projektów i planowaniu kampanii reklamowych

Czego możesz się spodziewać:

  • Umowy o pracę lub B2B
  • Elastycznych godzin pracy
  • Atrakcyjnego wynagrodzenia
  • Pracy na pełen etat w komfortowym biurze w Poznaniu
  • Swobody wdrażania własnych pomysłów – lubimy kreatywnych, przebojowych ludzi ;)
  • Pysznej pizzy na lunch (zazwyczaj czwartek, który czasem przypada we wtorek lub następny piątek ;)

Mile widziane:

  • Zainteresowania trendami rozwojowymi oraz User Experience
  • Entuzjazm do pracy i uśmiech :)

Wyślij swoje CV na adres biuro@mda.pl

Czekamy na Ciebie!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”