One Day More

Sklep internetowy producenta musli, granoli i owsianek

„Smak jest bardzo ważny. Ale w parze z nim ZAWSZE powinno iść zdrowie.”

One Day More to polski producent owsianek, musli i granoli – każdy produkt cechuje się zarówno zdrowym i naturalnym składem, jak i wybornym smakiem.

O jakości wyrobów marki świadczą certyfikaty takie jak Vegan, Gluten Free i Bio oraz liczne nagrody, w tym m.in. Laur Klienta – Odkrycie Roku 2020.

Zobacz stronę online

Sklep przyjazny klientom

Owocem naszej współpracy z One Day More jest nowa strona internetowa, będąca równocześnie sklepem oferującym wszystkie produkty marki. Oto, co cechuje ten projekt:

  • Przejrzystość Projektanci zadbali o to, by strona była jak najbardziej intuicyjna dla potencjalnych klientów.
  • Porządek Produkty podzielone są na kategorie – kupujący ma możliwość filtrowania oferty wedle rodzaju i składu.
  • Dbałość o prezentację oferty Każdy produkt posiada własną podstronę zawierającą m.in. szczegółowy opis i propozycje podania.
  • Możliwość oceny produktów Klienci mogą oceniać poszczególne produkty i dodawać na ich temat opinie – każdy taki wpis wyświetlany jest na podstronie danego produktu.
  • Klub OneDayMore&More Po założeniu konta i zapisaniu się do Newslettera użytkownik zostaje członkiem Klubu OneDayMore&More, co wiąże się z dodatkowymi rabatami i innymi korzyściami.
  • Bogactwo informacji Strona wyposażona jest nie tylko we wszystkie potrzebne materiały dotyczące samej marki, ale również w blog i podstronę z przepisami.

Wybrane integracje z Woocommerce

Zadbaliśmy o to, by stworzony przez nas sklep był możliwie jak najbardziej komfortowy - zarówno w użytku, jak i w obsłudze. Z tego względu zdecydowaliśmy się na wiele integracji z pomocnymi systemami zewnętrznymi.

BaseLinker

System służący do integracji różnych platform eCommerce i automatyzacji wielu procesów biznesowych. W przypadku OneDayMore świetnie sprawdza się do generowania wysyłek.

Odoo ERP

To system, który usprawnia działanie firmy na wielu polach – m.in. eCommerce, księgowość, sprzedaż czy zarządzanie magazynem. Na stronie OneDayMore służy m.in. do pobierania etykiet kurierskich z BaseLinker oraz sprawdzania informacji o stanie magazynowym.

Google Merchant

Platforma służąca do prowadzenia kampanii Google Shopping. Można znaleźć na niej wszystkie informacje dotyczące danego sklepu internetowego, w tym m.in. całego asortymentu.

Ceneo

Ta popularna porównywarka cen daje możliwość zaprezentowania asortymentu w jeszcze większym kanale sprzedaży. Dodatkowo klient ma możliwość porównania zalet danego produktu z innymi dostępnymi na rynku.

DHL

Pozwala na szybkie i łatwe zarządzanie generowanymi w danym sklepie przesyłkami. Korzystnie wpływa na obsługę klienta, pomaga w redukcji kosztów i czasu.

InPost

Daje możliwość tworzenia przesyłek kurierskich, paczkomatowych i Allegro InPost przez API. Umożliwia m.in. generowanie etykiet czy nadawanie indywidualnych numerów paczek.

Poczta Polska

Usprawnia i automatyzuje proces nadawania przesyłek pocztowych – umożliwia m.in. rejestrację przesyłek i generowanie dokumentów nadawczych w formie elektronicznej.

GetResponse

To narzędzie zbiera wiele przydatnych informacji dotyczących danego sklepu, m.in. o nawykach klientów i ścieżkach, jakimi poruszają się po witrynie. Dane te można wykorzystać m.in. do wysyłki spersonalizowanych rekomendacji lub wiadomości po zakupie.

SOFORT, TPay, Paypal

To systemy płatności, które pozwalają na realizację przelewów natychmiastowych.

Facebook

Wszystkie produkty z danego sklepu pobierane są również do katalogu Facebook – pozwala to zwiększyć zasięgi i pozyskać nowych klientów. Dodatkowo takie rozwiązanie umożliwia logowanie przez Facebooka oraz Facebook Store.

Allegro

Ułatwia wystawianie ofert typu „Kup Teraz”, a także pozwala na zautomatyzowanie procesu wznawiania lub zamykania aukcji zgodnie z aktualnym stanem magazynowym.

MultiStore, Wordpress Multilingual, WooComerce Multilingual

Umożliwiają tłumaczenie strony na różne wersje językowe oraz zarządzanie kilkoma sklepami z poziomu jednego panelu administratora.

Dla każdego coś dobrego

Nowa strona OneDayMore jest miejscem stworzonym z myślą o klientach. Zadbaliśmy o to, by przeglądanie katalogu produktów było zarówno proste, jak i przyjemne - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zdjęcia produktowe, które oddają charakter marki

Fotografie użyte na stronie cechują się bogactwem żywych kolorów. Produkty często przedstawiane są w towarzystwie składników, z których zostały wykonane, co dodatkowo podkreśla ich naturalność.

Responsywność i czytelność

Dopilnowaliśmy, by wersja mobilna strony była tak samo funkcjonalna i czytelna jak jej desktopowy odpowiednik.

Witryna automatycznie dopasowuje się do każdego rodzaju urządzeń mobilnych, co pozwala na wygodne korzystanie z niej niezależnie od posiadanego modelu smartfonu lub tabletu.

Zastosowane technologie

Zarządzanie treścią na stronie możliwe jest dzięki systemowi Wordpress, który dodatkowo wzbogacony jest wtyczką Woocomerce. W procesie projektowym wykorzystano także języki programowania: html, css3 i javascript, a także bibliotekę jQuery.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!