Wydaje Nam Się

Księgarnia internetowa ze sklepem online

Wydaje Nam Się
to oficjalna księgarnia Grupy Wydawnictwa Poznańskiego.

Główną misją Wydaje Nam się jest zaproszenie czytelników w szaloną podróż przez rozmaite tematy, tytuły i gatunki książek, a przede wszystkim podzielenie się autentyczną pasją do czytania.

Pragną zaangażować czytelników w fascynujący świat książek, dostarczając nie tylko ciekawych tytułów, ale także wyjątkowych doświadczeń czytelniczych.

Zobacz stronę online

Rozbudowany system WooCommerce

Większość naszych platform e-commerce opiera się na wykorzystaniu open-source'owego rozwiązania, a mianowicie WooCommerce. Niemniej jednak wyróżniamy się na rynku dzięki naszemu unikalnemu i profesjonalnemu podejściu do obsługi klientów, poprzez tworzenie spersonalizowanych modułów, które doskonale odpowiadają na indywidualne potrzeby każdego z naszych klientów.

  • Zaawansowane funkcje Zastosowaliśmy łączenie WooCommerce z różnymi aplikacjami i narzędziami zewnętrznymi, takimi jak systemy CRM, systemy księgowe, rozbudowane systemy płatności, tryb ocen i opinii użytkowników.
  • Mobilność i dostępność Zintegrowaliśmy system WooCommarce z systemem Elibri, dzięki czemu po poprawnym przeprocesowaniu zamówienia klient otrzymuje swoją ulubioną książkę w wersji elektronicznej.

Zaawansowana wyszukiwarka

Zaimplementowaliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę, która oferuje funkcję autofill, co ułatwia użytkownikom znalezienie interesujących ich tytułów i autorów. Po wpisaniu części nazw książek czy autorów, system automatycznie podpowiada najbardziej odpowiednie wyniki.

Rekomendacje czytelnicze

Utworzyliśmy system rekomendacji, który analizuje wcześniejsze zakupy klientów oraz przeglądane przez nich produkty. Dzięki temu nasza strona może proponować spersonalizowane rekomendacje, które pomagają klientom odkrywać nowe interesujące książki zgodne z ich zainteresowaniami.

Zaawansowany panel klienta

Stworzyliśmy panele klientów, gdzie zarejestrowani użytkownicy mogą zarządzać swoimi kontami, sprawdzać historie zakupów, a także oceniać i dodawać recenzje książek. Wdrożyliśmy bezpieczne i wydajne integracje z różnymi systemami płatności, umożliwiając klientom wygodne dokonywanie płatności za zamówione książki.

Zastosowane technologie

Ta strona oparta jest na zaawansowanym systemie WordPress, który został starannie przygotowany, aby zapewnić bezpieczne i efektywne zarządzanie treścią. W celu zapewnienia skutecznego prowadzenia działalności handlowej online strona została wyposażona w profesjonalne rozszerzenie WooCommerce. 

Sklep internetowy jest potężnym narzędziem do zarządzania sprzedażą, które pozwala na łatwe i efektywne prowadzenie sklepu internetowego. Umożliwia ono dodawanie i organizowanie produktów, zarządzanie zamówieniami, kontrolę nad stanem magazynowym, a także integrację z różnymi bramkami płatności, zapewniając klientom wygodę i bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!