MDA.pl   Aktualności Archiwum    Praca wre...

Praca wre...

Powrót do archiwum aktualności

Dla naszego klienta z odległych Helsinek – Sanitec Corp, prowadzimy prace nad zaprojektowaniem i wykonaniem 5 nowych stron internetowych na rynek rosyjski. Nasze kreacyjne działania będą dotyczyły 4 marek fińskiej korporacji: IFO, IDO, Keramag i Koło.


Ifo jest numerem jeden wśród dostawców ceramiki sanitarnej na rynku skandynawskim. Działalność IFO to Szwecja, Dania, Norwegia, Rosja.

 

Keramag Keramische Werke AG, z siedzibą w Ratingen i fabryką w Wesel i Haldensleben, jest jednym z wiodących niemieckich producentów marki ceramiki sanitarnej. Jej oferta obejmuje wanny, brodziki i meble łazienkowe, a także wyroby sanitarne z materiału mineralnego ®Varicor.

 


Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienek. W 1993 roku KOŁO dołączyło do międzynarodowej grupy Sanitec, co zaowocowało licznymi zmianami i dynamicznym rozwojem. Wyroby Koło charakteryzuje wysoka jakość wykonania i dopracowany design.

 


IDO oferuje szeroką gamę tradycyjnych łazienek i jacuzzi. Produkty IDO pozwalają stworzyć inspirujące, przyjemne i osobiste łazienki w oparciu o inteligentne rozwiązania oraz estetyczną i nordycką stylistykę.

Sklepy internetowe od MDA!

Od początków naszej działalności angażujemy się intensywnie w kreowanie rynku e-commerce! Nadchodzące tygodnie to dla nas energiczna praca przy 2 projektach, które niebawem ujrzą światło dzienne.

Jedna z naszych premier, będzie balsamem na skołatane nerwy wszystkich osób, które corocznie są zabiegane podczas świątecznych zakupów. W realizowanym przez nas sklepie internetowym, dostępne będą eleganckie ozdoby, funkcjonalne akcesoria oraz przedmioty dobre na każdą okazję. Więcej informacji wkrótce!

Dla Prus24 – księgarni z bogatymi tradycjami i prawie 60 letnim doświadczeniem, przygotowujemy nową kreację wizualną. Premiera pod koniec roku!

Wypatrujcie naszych realizacji w sieci!

Data publikacji: 2011-10-09