MDA.pl   Aktualności Archiwum    Sanitec group na ish

Sanitec Group na ISH

Powrót do archiwum aktualności

Frankfurt nad Menem – jedna z największych metropolii finansowych świata, siedziba blisko 300 najważniejszych banków i potężne centrum wystawiennicze.

W marcu tego roku do tego wspaniałego miejsca położonego u stóp góry Taunus, przyjechało setki tysięcy osób zwabionych wydarzeniem o światowym znaczeniu. Prawdziwa gratka dla rządnych najnowszych trendów i innowacji w szeroko pojętej technice związanej z wodą, ciepłem oraz powietrzem.

Na przestrzeni 250 000 metrów kwadratowych Frankfurt Messe od 15 do 19 marca odbyły się największe targi w Europie branży instalacyjnej, sanitarnej, ogrzewnictwa, klimatyzacji i energii odnawialnych. Zanim jednak rozpoczęły się ISH, bo to właśnie o nich mowa, ruszyły żywiołowe przygotowania stanowisk wystawienniczych.

Pomimo, że towarzyszyliśmy Grupie Sanitec od pierwszego etapu przygotowań do tego projektu i znaliśmy plany związane z ISH, ogrom przestrzeni stanowiska Grupy przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Kolejny raz pieczołowita dbałość o sposób prezentacji produktów w połączeniu z ich bezkonkurencyjną jakością, okazała się kluczem do sukcesu niemieckiego producenta ceramiki sanitarnej.

Dla odwiedzających udostępnione były interaktywne stanowiska z flashową prezentacją asortymentu oraz trójwymiarowym modułem do planowania rozkładu produktów w łazience.

Postawiliśmy na przejrzystość i estetykę połączoną z najnowocześniejszą technologią czyli kombinację, która doskonale odzwierciedla ducha linii produktów Sanitec Group. Efekt? Prawdziwe tłumy odwiedzających! Bardzo wysoką interaktywność z odbiorcą zapewnił dobrze dobrany nośnik – prezentacja była udostępniona na touch pady. Dzięki wykorzystaniu tej technologii uzyskaliśmy odświeżenie dialogu i umocnienie więzi pomiędzy marką a klientami!

Cieszymy się, że mogliśmy wykonać ten ważny element, który pozwolił zaprezentować w pełni najwyższą jakość produktów marki KERAMAG Grupy Sanitec na targach ISH we Frankfurcie.

Data publikacji: 2013-10-02