MDA.pl   Aktualności Archiwum    Sukces folkstar.pl!

Sukces Folkstar.pl!

Powrót do archiwum aktualności

Zaskoczenie i zachwyt – tak można opisać stan emocjonalny Polaków, którzy zostali oczarowani produktami inspirowanymi sztuką ludową. Mowa oczywiście o etnodesignie w najlepszym wydaniu czyli wszystkim tym co ‘dobre bo polskie’, co można znaleźć w sklepie internetowym Folsktar.pl.

Czas powitać erę w której „patriotyzm zakupowy” to nie tyko slogan. Magia produktów, w których przenika się polska ludowość i nowoczesność, z dnia na dzień co raz bardziej zapada w pamięci kupujących. Doskonale ten trend pokazują liczby. W ostatnim kwartale obroty firmy Folkstar.pl wzrosły aż o 50%!

Zespół MDAsystems jest przekonany, że te tendencje się utrzymają. Znamy profesjonalizm, kompetencje i zaangażowanie Pani Marty Wróbel i całego zespołu Folkstar.pl, którzy zapracowali na te efekty. Z przyjemnością wspominamy współpracę przy tworzeniu sklepu internetowego Folkstar.pl, którego premiera odbyła się na przełomie trzeciego i czwartego kwartału ubiegłego roku. Od tej pory wiele się zmieniło również w naszym życiu. Elementy ludowe zawitały u nas na stałe, a dumne słowa ‘Jak kawa to tylko w kubku łowickim!’ wybrzmiewają z naszych ust każdego ranka ;-)

Gratulujemy i cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę w procesie budowania sukcesu.

Poniżej link do artykułu i video, w którym możesz dowiedzieć się więcej o wpływie patriotycznego podejścia do zakupów na gospodarkę oraz o sukcesie Folkstar.pl. Gorąco zapraszamy!

Data publikacji: 2011-01-09