MDA.pl   Blog Archiwum    Tassky w wersji na iphone!

Tassky w wersji na iPhone!

Powrót do archiwum bloga

Ostatnie miesiące w naszej firmie, to intensywna praca nad autorską aplikacją do zarządzania zadaniami Tassky. Miło zobaczyć owoce swojej pracy – wersja mobilna jest już dostępna w App Store!

Tassky to aplikacja do zarządzania zadaniami. Doskonale sprawdza się w organizacji zarówno osobistej listy zadań, jak i pracy całego zespołu.

TasskyZa pomocą aplikacji użytkownik może z łatwością zbudować swoją listę zadań lub zlecić ‘rzeczy do wykonania’ pozostałym członkom grupy. Zadania organizowane są w kategorie, co znacznie ułatwia przeglądanie i poszukiwanie wprowadzonych danych.

Od momentu premiery aplikacja dostępna będzie również w wersji na wszystkie przeglądarki internetowe (również mobilne). Ponadto do końca roku światło dzienne ujrzy aplikacja w wersji desktopowej na Windows.

Więcej na temat funkcjonalności aplikacji dowiecie się wkrótce. Na ten moment zapraszamy Was do zapoznania się z mobilnym obliczem Tassky (zrzuty ekranów wykonane na iPhone 4). Aplikacja do pobrania za darmo w App Store!

iPhone Tassky iPhone Tassky

Dla zainteresowanych korzystaniem z Tassky przygotowaliśmy konta testowe.
Wyślij e-mail na adres biuro@tassky.com, aby otrzymać dostęp do aplikacji! Ilość bezpłatnych kont ograniczona!

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny – Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.”

Data publikacji: 2013-10-03