MDA.pl   Aktualności    Webstary rozdane!

Webstary rozdane!

Powrót do listy aktualności

Nie zawsze znajdujemy czas by pochwalić się swoimi pracami, bo w końcu szewc bez butów chodzi, ale tym razem musimy się czymś pochwalić…

Bardzo miło jest nam poinformować, że przygotowana przez nas w minionym roku strona internetowa www.kolo.com.pl zdobyła dwie statuetki w konkursie Webstarfestival. Stroną roku 2012 ogłoszona została w kategorii DOM I OGRÓD oraz STRONA FIRMOWA.

Wyniki zostały ogłoszone w Warszawie na uroczystej gali w grudniu 2012. Zdjęcia z gali dostępne są tutaj.

Nasze prace spotkały się również z bardzo dużym zainteresowaniem w głosowaniach internautów gdzie zdobyły I wyróżnienie.

To pierwsze tego typu wyróżnienie dla naszej agencji w konkursie na najlepsze strony internetowe. Pełni dumy i motywacji do pracy zabieramy się za projekty, które będzie można pokazać w kolejnej edycji konkursu.

Za przyznane nagrody oraz uznanie w imieniu swoim oraz Sanitec KOŁO serdecznie dziękujemy!

www2

O Festiwalu

Webstarfestival nagradza strony i sklepy internetowe w 20 różnych kategoriach. Webstary przyznawane są serwisom, które spełniają najbardziej wymagające oczekiwania komisji Festiwalu. W skład komisji wchodzą przedstawiciele polskiego przemysłu internetowego nominowani przez organizacje branżowe, założycieli oraz laureatów poprzednich edycji konkursu.

Celem konkursu jest promowanie stron internetowych, oraz wyróżnianie tych najbardziej wartościowych dla internautów. Głównymi kryteriami jakimi kieruje się Jury konkursu są zawartość, funkcjonalność, wygląd graficzny, nawigacja, innowacyjność, oraz dopasowanie do celów, dla których serwis został stworzony.

Data publikacji: 2013-07-15