MDA.pl   Aktualności Archiwum    Od paryża po frankfurt

Od Paryża po Frankfurt

Powrót do archiwum aktualności

Nie milkną odgłosy wentylatorów, a dźwięk klikania myszką rozchodzi się z siłą gromu. Od tygodni na Albańskiej 18 rzadko kiedy gasną światła. Okoliczna ludność patrzy na nasz budynek z mieszaniną strachu i podziwu.

To może oznaczać tylko jedno: prace w MDAsystems nie zwalniają tempa.

Świat już od dawna wie, że pracująca tutaj ekipa nie boi się niczego, co potwierdziła
nasza współpraca z wydawcą magazynu „Moda & Styl”. W Sanitec Koło też o tym wiedzieli. To dlatego, gdy w ich głowach zrodził się pomysł zdobycia ziem południowych i wschodnich, przyszli do nas…

Tym razem praca dla firmy Sanitec Koło polegała na zbudowaniu dynamicznej strony dla ich nowego produktu: stelaża podtynkowego do WC. Wykorzystaliśmy technologię flash, dorzuciliśmy Wideo oraz grę, która pokazuje, jak prostym w obsłudze jest w istocie ten produkt. Całość spoiliśmy przyjemną muzyką. Nasze działaniania miały charakter internacjonalistyczny, bowiem strona jest dostępna w pięciu wersjach językowych. Efekty naszej pracy możecie ocenić tutaj:www.smartfresh.info. W międzyczasie zakończyliśmy także projekty identyfikacji wizualnej dla wybranych targów na Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz, wspólnie z agencją reklamową Kid&Young, stworzyliśmy stronę internetową dla Kinder Pingui.

W chwili obecnej wraz z korporacją Sanitec pracujemy nad zmianą wizerunku marki Keramag. W skład naszych działań wchodzi przede wszystkim zbudowanie nowej strony internetowej oraz wsparcie merytoryczne projektu. Nowy wizerunek Keramag zostanie zaprezentowany w marcu podczas międzynarodowych targów ISH 2011 we Frankfurcie. W międzyczasie prowadzimy intensywne badania nad poszerzeniem naszej oferty o nowe rozwiązania.

Data publikacji: 2010-11-09