MDA.pl   Aktualności Archiwum    Zima w mdasystems

Zima w MDAsystems

Powrót do archiwum aktualności

‘Cierpiąc’ w ostatnim okresie na chroniczny brak czasu, ograniczyliśmy znacznie publikowanie firmowych aktualności. Zaniepokojonym brakiem świeżych informacji z naszej stronnych chcielibyśmy przekazać komunikat: żyjemy, pomimo zimy za oknem mamy się dobrze, pracujemy nad projektami o których dopiero teraz możemy trochę napisać…

Prezentujemy zapowiadaną przez nas wcześniej, kreację wizualną wykonaną dla Prus24 – księgarni z bogatymi tradycjami i prawie 60 letnim doświadczeniem. Premiera sklepu internetowego niebawem!

Zaprazamy również na stronę internetową Tic Tac Arena. Pracując przy tym projekcie byliśmy odpowiedzialni za wykonanie systemu loterii oraz oprogramowanie. Kreację przygotowała agencja Kid & Young.
Loteria związana jest z nową edycją biało-czerwonych Tic Tac’ów. Klienci, którzy kupią opakowanie Tic Tac Edition 16g lub 49g znajdą wewnątrz unikalny kod. Aby zdobyć informacje o wygranej, należy wpisać kod na www.tictac.pl lub wysłać go SMSem. Do wygrania jest aż
40 000 nagród. Promocja trwa do 15.06.2012 r.

Przygotowujemy po raz czwarty stronę promującą Konkurs Architektoniczny Sanitec Koło. Cieszymy się, że jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienne kontynuując cykl konkursów zlokalizowanych w szczególnych miejsca Polski, powierzyła właśnie nam to odpowiedzialne zadanie.

Już niebawem wszystkie osoby, które będą chciały zaplanować swój czas ‘po godzinach’ odetchną z ulgą. Prowadzimy prace nad portalem turystycznym Maszwolne.pl. W serwisie interesujące wydarzenia kulturalne, atrakcyjne miejsca warte zobaczenia i wiele innych cennych informacji : )
UWAGA. Przygotowaliśmy promocję na nasz autorski system intranetowy Chatterbox. Od lutego do końca kwietnia obniżamy cenę do 899 zł! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Dwie premiery!
Prowadzimy intensywne prace nad 2 autorskimi systemami. Pierwszy dotyczy tematyki produktywności i jest dedykowany głównie dla osób, które pragną zwiększyć skuteczność pracy pracowników (premiera aplikacji jeszcze w tym miesiącu). Drugi z nich to system do tworzenia harmonogramów, który w prosty sposób usprawni współpracę projektową.
Klauza ‘tajne przez poufne’, którą opatrzone są niektóre projekty wymusza na nas lakoniczność wypowiedzi : ) Na ten moment to wszystko co możemy zdradzić. Więcej konkretów wkrótce!

Data publikacji: 2012-02-09