MDA.pl   Aktualności    Zmiany na lepsze!

Zmiany na lepsze!

Powrót do listy aktualności

Po prawie roku prac, milionie podejść do uruchomienia i przezwyciężeniu wszelkich braków czasu udało się. Oto jest…

… nasza nowa, lepsza, fajniejsza, ciekawsza firmowa strona internetowa. Mówią, że dla siebie robi się najtrudniej i najdłużej. Zdecydowanie się zgadzamy i potwierdzamy. Zawsze przekładaliśmy czas poświęcany Klientom nad nasz, ale doczekaliśmy się. Zespół MDA dał radę!

Tu i teraz składamy obietnicę względnie częstych aktualizacji aktualności, portfolio i bloga. Dla bezpieczeństwa użyte zostało sformułowanie „względnie” :).
Mamy nadzieję, że strona będzie interesującym miejscem zarówno dla potencjalnych, jak i obecnych Klientów. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi dotyczące jej funkcjonowania.

Nowy adres www

Strona www to nie wszystko. Mimo przegrania wielu bitew, wojnę wygraliśmy i po ponad 6 latach prób zdobyliśmy domenę MDA.pl. Mamy ją! Naszą wymarzoną, krótką i łatwą do przeliterowania przez telefon domenę. W związku z powyższym oficjalnie zapraszamy do odwiedzania naszej strony pod adresem mda.pl. Zmiana symboliczna, a jakże wyraźna. Naturalnie domena mdasystems.pl nadal będzie aktywna.

Nowe pozycje w ofercie

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad projektami, które skutecznie pomogły nam rozwinąć skrzydła w kilku nowych gałęziach naszej branży. Do naszej oferty doszły trzy nowe pozycje: aplikacje mobilne (iOS, Android), Adobe Digital Publishing Suite (publikacje czytelnicze, gazety, katalogi na urządzenia mobilne) oraz Social Media (strategia, kreacja, wdrożenia).

Więcej informacji dostępnych będzie wkrótce w dziale Oferta.

Zachęcamy również do polubienia naszej strony na Facebooku pod adresem: http://www.facebook.com/mdasystems

Do usłyszenia!
Zespół MDA

Data publikacji: 2014-01-10

Poprzednie aktualności