Created with Sketch.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne i zróżnicowane.

Aż 22 mln Polaków korzysta z Internetu głównie za pośrednictwem urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów (wyniki badania Gemius/PBI za styczeń 2018). W tej liczbie drzemie ogromny potencjał, który możesz odkryć i użyć do osiągnięcia własnych celów. Jak to zrobić? Kluczem działania jest Twoja unikalna aplikacja mobilna.

Aplikacje mobilne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne i zróżnicowane. Są odpowiedzią na potrzebę utrzymywania ciągłego kontaktu, nieustannego działania, stałego otrzymywania informacji, służą zarówno młodzieży, jak i osobom biznesu, są proste w obsłudze, intuicyjne… słowem: każdy jest w stanie użyć aplikacji mobilnej.

Aplikacja mobilna: jak z nią pracujemy?

Zaprojektowanie aplikacji mobilnej to wymagające zadanie. Głównym wyzwaniem jest ograniczona powierzchnia ekranu, a także zasady, w oparciu o które aplikacja poddawana jest procesowi certyfikacji, zanim znajdzie się w Google Play lub AppStore. Trzeba zadbać również o odpowiednie rozmieszczenie elementów i treści tak, aby jej użytkowanie było intuicyjne.

Tworzymy aplikacje na systemy operacyjne iOS oraz Android. W swojej pracy stosujemy innowacyjny framework Ionic, który pozwala na sprawne budowanie aplikacji jednocześnie dla obu platform. Testujemy, sprawdzamy, dopasowujemy, aż wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Stworzymy dla Ciebie mobilne systemy e-commerce, katalogi, aplikacje usprawniające procesy biznesowe, gry, konkursy, promocje – wszystko to, co pozwoli Ci osiągnąć założony cel.

Cechy aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne posiadają pewne właściwości, które sprawiają że stają się narzędziem jeszcze bardziej atrakcyjnym i przydatnym.

Prosto w cel

Dzięki własnej aplikacji mobilnej będziesz dokładnie tam, gdzie Twój klient. Zawsze dotrzesz do pożądanej grupy docelowej!

Nowoczesny wizerunek

Aplikacja mobilna pracuje na wizerunek firmy, komunikując jej rozwój, znajomość trendów i potrzeb odbiorców.

Naturalne zwiększanie zasięgu

Przydatna i dobrze wykonana aplikacja po prostu zaraża swoich odbiorców – przyciąga zainteresowanych użytkowników za pośrednictwem naturalnych rekomendacji.

Wyprzedzenie konkurencji

Firmy, które udostępniają swoje aplikacje do pobrania, mają większą szansę na wejście w relację z internautami, ceniącymi sobie wygodę użytkowania.

Aplikacja w służbie sprzedaży

Każda osoba zajmująca się sprzedażą, powinna także poznać pojęcie mobile shopping. Polskę zamieszkują internauci, którzy w znaczącej większości kupują przez Internet, a więc są ogromnym potencjałem dla sklepów internetowych. Sklep w formie aplikacji lub adaptacyjna strona internetowa – to definicja idealnych kanałów sprzedażowych, które czynią zakupy jeszcze bardziej przyjemnymi i lekkimi.

Aplikacja w służbie biznesu

Dobrze wiemy również, że prowadzenie biznesu to skomplikowany proces. W tym przypadku wsparciem mogą być aplikacje mobilne w formie dedykowanych platform bazodanowych. Jak wiadomo, nie zawsze znajdujemy się w pobliżu systemów stacjonarnych, ułatwiających nasze codzienne zadania zawodowe. W takich sytuacjach przydają się aplikacje mobilne, z których możemy skorzystać zawsze i wszędzie.

Aplikacje wspomagają także wiele procesów biznesowych. Wyjątkowo użyteczne są tu mobilne kalkulatory oraz systemy pozwalające zarządzać magazynami, sprzedażą, logistyką, które z pewnością usprawnią działania Twoich pracowników.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!