MDA.pl    O firmie

O firmie

Referencje Kariera O nas

Agencja Interaktywna MDAsystems

Twarda wiedza, miękkie umiejętności, kompetencje techniczne, humanistyczne podejście, zaangażowanie i profesjonalizm, pasja i ambicja, indywidualizm i integracja. Wszystko to sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Realizujemy nasze wartości zgodnie z ustalonymi regułami. Cenimy szczerość, między sobą i wobec Klientów. Wyrasta z niej obustronne zaufanie.

Ciągły rozwój od 2004 roku

10 lat dzialalności to stałe zmiany na lepsze. Rośniemy ilościowo i jakościowo. Każde kolejne biuro to większa powierzchnia, stacjonujemy już w czwartym. Każdy rok to nowi Klienci, coraz bardziej wymagający. Każdy przetarg to nowe pomysły, rozwiązania i projekty. Do wszystkich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Czekamy na więcej!

Wiedza i kompetencje

Dekada działalności na rynku to nieocenione doświadczenie. Zmieniają się trendy, nowe technologie wypierają stare, a my trzymamy rękę na pulsie. Zawsze proponujemy Klientom najlepsze dla nich rozwiązania, dobieramy je zgodnie z panującymi standardami – zawsze trafiamy w sedno klienckich potrzeb. Zadowolony Klient to najlepsze świadectwo dobrze wykonanej pracy.

Zdobywamy nagrody!

Wynagrodzeniem za wykonaną pracę bywa nie tylko satysfakcja i zadowolenie Klienta. Przygotowana przez nas w minionym roku dla firmy Sanitec KOŁO korporacyjna strona internetowa – www.kolo.com.pl – zdobyła dwie statuetki w konkursie WebstarFestival. Strona KOŁO została NAJLEPSZĄ STRONĄ INTERNETOWĄ ROKU 2012 w kategorii DOM i OGRÓD oraz STRONA FIRMOWA.

Webstary MDAsystemsWebstary MDAsystems

Nasze biuro

Poznań, Daleka 18 – obecnie stacjonujemy właśnie tutaj. Przestronny open space zapewnia każdemu komfort pracy, podobnie cisza i spokój za oknem. To tutaj rodzą się najlepsze pomysły, to tutaj pracujemy nad projektami, tutaj zapraszamy obecnych i przyszłych Klientów. Jesteśmy bardzo gościnni. Chcesz sprawdzić? Zapraszamy na niezobowiązującą kawę ;)

Biuro MDAsystems