Created with Sketch.

Branding

Branding to gra o niejasnych zasadach, w której walczysz o wielką stawkę.

Jeśli wygrasz, zbudujesz doskonałą rozpoznawalność marki, określisz jej unikatowe cechy, zaskarbisz sobie lojalność rzeszy klientów. Jeśli nie powiedzie Ci się… cóż, zawsze można zaryzykować ponowną rozgrywkę. Niezależnie od tego, czy już próbowałeś swoich sił w brandingu, czy dopiero wkraczasz na rynek polecamy skorzystać z pomocy zespołu MDA!

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Branding to nie tylko perfekcyjnie przygotowane logo. Oczywiście jest ono podstawą, ale nie możemy jedynie na nim opierać całej strategii. Dlaczego? Ponieważ jest to cały zbiór elementów tworzących spójną koncepcję wizualną, pozwalającą na bezbłędne i błyskawiczne zidentyfikowanie marki.

Każdy z jej elementów powinien opowiadać zharmonizowaną historię, która w głowie odbiorcy zbuduje przeświadczenie o wyjątkowości marki. Jest to niezwykle istotne ponieważ w dzisiejszych czasach logo, to nie tylko sposób identyfikacji firmy. To przynależność do określonego statusu.

Potencjalni nabywcy nie chcą kupować tylko produktu, ale są w stanie zapłacić za wizerunek, który został wykreowany dla danej marki.

Jak my to widzimy?

Przede wszystkim system identyfikacji wizualnej firmy musi być unikalny i wyjątkowy. Pomożemy Ci go stworzyć mając na uwadze każdy, nawet najmniejszy detal.

  • Logo firmy Logo to symbol, który jest rozpoznawany przez odbiorce w pierwszej kolejności. Wykonujemy logotypy z uwzględnieniem niezbędnych zasad i trendów.
  • Materiały marketingowe Zaprojektujemy dla Ciebie całą gamę produktów, które zwrócą uwagę klienta. Przygotujemy wizytówki, papier firmowy, foldery, katalogi, ulotki, broszury, rollup’y, a nawet reklamowe produkty ekologiczne.
  • Strategia marketingowa Stworzymy dla Ciebie spójną strategię marketingową komunikującą wartości Twojej marki, budującą sukcesywnie jej rozpoznawalność i unikalność.

Spójność wszystkich elementów wizerunkowych zwiększy rozpoznawalność marki dla potencjalnego odbiorcy, a ścisłe przestrzeganie zasad systemu identyfikacji zaowocuje umocnieniem jej pozycji na rynku. Nie boimy się wyzwań i kreatywnych rozwiązań i chętnie pomożemy Ci w kreacji nietuzinkowego wizerunku.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!