AVIVA

Przeprowadzone przez nas działania SEO/SEM doprowadziły w 2008 roku do wzrostu ilości podpisanych umów (zapisów do OFE) o 7000% w stosunku do roku poprzedniego.

Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku. Jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Obsługuje ponad 3 miliony klientów i zarządza aktywami o wartości ponad 55 miliardów zł.

Lider ubezpieczeń

Obecnie obejmuje sześć spółek. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Aviva oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne. Najnowszą ofertą dla klientów indywidualnych jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych sprzedawanych przez telefon i Internet.

Współpraca z II oddziałem Aviva Commercial Union

II Oddział w Poznaniu do grona klientów naszej firmy dołączył w roku 2006. Od tego czasu zrealizowaliśmy między innymi: stronę internetową oraz oprogramowanie do zarządzania zapisami do Otwartego Funduszu Emerytalnego. Zajęliśmy się także obsługą marketingową w zakresie pozycjonowania oraz kampanii Google Adwords.

Do dnia dzisiejszego świadczymy dla oddziału usługi consultingowe w zakresie oprogramowania, sprzętu i działań promocyjnych.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!