Digital Center

Digital Center

Na dzisiejszą pozycję, jednego z największych dystrybutorów sprzętu do digitalizacji zapracowaliśmy bardzo ciężko…” – Andrzej Chojnacki (Właściciel firmy)

Firma Digital Center zajmuje się cyfrową archiwizacją dokumentów. Działa nieprzerwanie od 1993 roku realizując swoją misję. Specjalizuje się w digitalizacji zbiorów zszytych i oprawnych, archiwalnych i unikatowych jak np. ksiąg, rękopisów, kartotek, gazet, katalogów a także dzieł wielkoformatowych tj. mapy, plany, rysunki techniczne itp.

Równolegle z realizacją usług sprzedaje także specjalistyczne skanery książkoweoraz kamery, które zainstalowane zostały w zdecydowanej większości archiwów, bibliotek i muzeów w Polsce. Firma posiada pracownie archiwizacyjne w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Zielonej Górze, Łodzi, Cieszynie, Lublinie oraz we Lwowie na Ukrainie. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie mikrofilmowania i skanowania zbiorów archiwalnych i bibliotecznych.

Pracują z nami od 2005 roku…

Firma Digital Center jest jednym z pierwszych klientów agencji MDAsystems. Prowadzimy dla niej działania wizerunkowe oraz e-marketingowe od 2005 roku.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!