Prus24.pl

Prus24.pl

Główna Księgarnia Naukowa im. Bolesława Prusa jest jedną z najstarszych i największych księgarni w Warszawie.

Księgarnia Prusa znajduje się na Krakowskim Przedmieściu 7, w Kamienicy Grodzkiego, która znana jest miłośnikom „Lalki” jako sklep Stanisława Wokulskiego. W księgarni internetowej prus24.pl znaleźć można dobre książki o szeroko zakrojonej tematyce. Księgarnia oferuje literaturę naukową, popularnonaukową, literaturę piękną polską i obcojęzyczną, książki historyczne, słowniki, encyklopedie oraz szeroką gamę e-booków i audiobooków.

Księgarnia online prus24.pl to księgarnia z tradycją, której zaufało już wielu klientów z całej Polski. Księgarnie internetowe to szansa na wygodne i tanie zakupy.
prus24-ksiazki

Księgarnia on-line

Naszym zadaniem było stworzenie dedykowanej platformy e-commerce. Zadanie było bardzo wymagające, ponieważ stworzony przez nas dedykowany sklep internetowy musiał poradzić sobie ze sporym ruchem oraz bardzo dużą ilością produktów. Sklep posiada bazę ponad 121 000 książek, ponad 22 000 ebooków, ponad 1400 audiobooków i prawie 1 000 multimediów i tytułów prasowych. Sklep posiada również dedykowane integracje pobierające automatycznie asortyment z zewnętrznego systemu magazynowego – baza ponad 160 000 produktów jest aktualizowana codziennie. Stanowiło to spore wyzwanie optymalizacyjne, któremu nasz zespół sprostał na szkolną „szóstkę”.

Dla księgarni Prus24 stworzyliśmy również identyfikację wizualną.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!