KOŁO

Ponad 5 lat razem!

Od połowy 2008 roku wspólnie działamy nad umocnieniem i poszerzeniem świadomości marki Sanitec KOŁO w Internecie.

Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Od 1993 r. należy także do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Wejście do struktury Sanitec zaowocowało dużymi inwestycjami i szybkim rozwojem firmy. Dotychczas koncern zainwestował w Polsce ponad 100 mln euro, co pozwoliło na rozbudowanie i modernizację istniejących zakładów w Kole, Włocławku i Mińsku Mazowieckim oraz wybudowanie fabryki w Ozorkowie.

Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów wyposażenia łazienek sprzedawanych pod marką KOŁO i PANDA, m.in.: ceramiki łazienkowej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych. Wyroby Sanitec KOŁO charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz najwyższą jakością. Spełniają europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE, produkowane są zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Współpracujemy od 2008 roku…

Współpraca z firmą Sanitec KOŁO rozpoczęła się od zaprojektowania i realizacji systemu do obsługi XI konkursu na projekt łazienki organizowanego tym razem przy współpracy z PKP SA. Oprawą graficzną zajęła się firma Target Communication.

Kolejnymi dotychczas powierzonymi nam zadaniami były między innymi: projekt i realizacja konfiguratora kabin prysznicowych w technologii flash oraz strona www z produktami dla niepełnosprawnych przeznaczona na rynek rosyjski.

Cały czas na pełnych obrotach!

Do obecnej chwili przygotowaliśmy dla firmy Sanitec KOŁO kilkadziesiąt projektów, obsługujemy też główną stronę firmy i sprawujemy opiekę nad wszystkimi serwisami KOŁO.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!