Transpost S.A.

Transpost S.A.

Transpost S.A. plasuje się w czołówce firm branży CFM, zarządzając flotą ponad 5 tysięcy pojazdów!

W 2009 roku firma Transpost S.A., tworząc wypożyczalnię samochodów, rozszerzyła działalność o wynajem krótkoterminowy. Usługi, zarówno w wynajmie długoterminowym, jak i w wynajmie krótkoterminowym, obliczone są na maksymalną satysfakcję klienta. Długoletnie doświadczenie i różnorodność posiadanych w firmie pojazdów (ponad 5400 sztuk) pozwalają na stworzenie nowoczesnej wypożyczalni samochodów dostawczych i wypożyczalni samochodów ciężarowych, nie zapominając o wypożyczalni pojazdów osobowych.

Transpost S.A. to jedna z największych w Polsce firm zajmujących się wynajmem długoterminowym – na dużą skalę od 2002 roku. Początki firmy w obecnej lokalizacji sięgają lat 30-tych ubiegłego wieku i zawsze powiązane były ze świadczeniem usług transportowych.

transpost-samochody

Współpraca z MDAsystems

Współpracujemy od początku 2009 roku, kiedy to zaczęliśmy pracę nad nową, nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową. Na stronie wdożony został moduł wstępnej rezerwacji pojazdów, który, dzięki współpracy z firmą Transkom, połączony został bezpośrednio z oprogramowaniem wewnętrznym firmy.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!