Created with Sketch.

Platformy dedykowane

Wysokie wymagania są dla nas jak szczyty, na które lubimy się wspinać.

Jeśli w oferowanych do tej pory rozwiązaniach nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie – stworzymy dla Ciebie platformę dedykowaną. Nowoczesne technologie i elastyczność naszych działań powodują, że sprostamy nawet najbardziej wymagającym projektom.

Platforma dedykowana – odpowiedź na Twoje potrzeby

Platformy dedykowane to nic innego jak oprogramowanie tworzone od podstaw, którego szkielet stanowią oczekiwania w stosunku do agencji. Szyty na miarę system odpowiada na potrzeby i pomysły naszego klienta,wpisuje się w jego firmę i jej strukturę, pozwala osiągnąć unikalne cele. MDA odpowiada natomiast za cały proces planowania i realizacji, który przeprowadzamy z uwzględnieniem wszystkich postawionych przed nami wymagań.

Aplikacje wspierające obsługę procesów biznesowych są idealnym narzędziem na znaczące podnoszenie skuteczności i wydajności zespołu.

Pracę nad platformą zaczynamy od warsztatów. Ustalamy co chcesz osiągnąć i jak możemy pomóc Ci w dążeniu do celu. Wyznaczymy technologie, którymi spełnimy Twoje wymagania. Wykorzystując doświadczenie zadbamy o to, żeby Twoja platforma dedykowana była szybka oraz funkcjonalna. Jej obsługa na pewno nie sprawi Ci trudności – intuicyjnie będziesz wiedzieć, jak działać by osiągnąć określony rezultat.

Działając z nami, będziesz miał wpływ na wszystkie aspekty stworzonej platformy. Nie musisz również martwić się o swoje dane – bez problemu przeniesiemy je z Twojej starej aplikacji! W razie potrzeby oprogramowanie zintegrujemy z systemami zewnętrznymi np. Subiekt GT, SAP lub inne aplikacje klasy ERP. Zadbamy o rozwój oraz aktualizacje. To bardzo ważne, aby do istniejącej platformy wprowadzać zmiany, rozwijać ją i adaptować do wciąż zmieniających się oczekiwań branży, klientów i potrzeb rynkowych.

Platformy dedykowane B2B i B2C

Tworzenie oprogramowania to dziedzina w której znakomicie się odnajdujemy. Jako Software House powołujemy do życia systemy e–commerce, aplikacje mobilne, kalkulatory, programy lojalnościowe, a także całe portale.

Naszą specjalnością są platformy dedykowane w modelu Business to Business. Tworzymy systemy informatyczne wspomagające procesy biznesowe zachodzące w firmie, a także wspierające pracę przedsiębiorstwa. Ich sensem jest maksymalne ułatwienie i przyspieszenie wybranych działań podejmowanych przez pracowników – wpływają także na sprawniejsze działanie całej firmy. Tego typu systemy dedykowane wykonujemy m.in. dla Wavin Polska, lidera w produkcji systemów instalacyjnych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego. Na naszym koncie znajdują się takie realizacje, jak:

  • Programy lojalnościowe Platforma do obsługi programów lojalnościowych z wykorzystaniem kodów SMS.
  • Ułatwienia dla pracowników System udostępniający aprobaty, deklaracje zgodności oraz atesty, które posiadają produkty Wavin, usprawniający komunikację producent – instalatorzy, odciążający dział obsługi klienta Wavin,
  • Ułatwienia dla klienta System do cyfrowej dystrybucji katalogów produktowych oraz wizerunkowych firmy Wavin, pozwalający pobrać całe kolekcje.

Dobrze znane są nam również kalkulatory, które tworzymy między innymi dla Wavin. W realizowanych przez nas projektach znalazło się również miejsce na konfiguratory, „na żywo” przeliczające wprowadzane dane, tworzące trójwymiarową prezentację wszystkich zmiennych. Z powodzeniem zajmujemy się również tworzeniem programów lojalnościowych. Planujemy od podstaw cały system, projektujemy mechanikę premiowania, dbamy także o nagrody i logistykę.

Innym wymiarem naszych działań są platformy dedykowane w modelu Business to Customer, w tym aplikacje tworzone dla szerokiego grona odbiorców. Ciekawymi projektami tego typu są:

  • TripTrendo TripTrendo to bezpłatny planner podróży on-line, dający kontrolę nad wieloma aspektami związanymi z urlopem: przelotami, trasami przejazdów, rezerwacjami hoteli, punktami zwiedzania oraz kosztami. Pozwala także na szukanie inspiracji podróżniczych, stworzonych przez innych użytkowników, dopasowanie ich do swoich potrzeb czy też ocenianie.
  • Dr Barbara DrBarbara jest aplikacją ułatwiającą ułożenie i kontrolowanie diety osobom stawiającym sobie za cel zrzucenie wagi czy też zadbanie o stan swojego zdrowia. Przypomina o porze posiłków, dostarcza inspiracji kulinarnych, wiedzy teoretycznej, analizy wartości odżywczych posiłków, planów treningowych, czy tygodniowych list zakupów! Umożliwia również kontrolowanie 7 – dniowego postępu. Co najważniejsze, DrBarbara to profesjonalna aplikacja, tworzona przez specjalistów: dietetyków, trenerów personalnych, lekarzy, psychologów.

Szczypta wiedzy o technologiach

W swoich codziennych działaniach podążamy za najnowszymi technologiami i umiejętnie je wykorzystujemy, kreując oprogramowanie. Szerokie spektrum technologiczne pozwala nam Tworzyć platformy dedykowane oraz aplikacje na najbardziej popularne systemy.

Co to jest API?

API (Interfejs Programowania Aplikacji) stanowi podstawę łączności systemów i baz danych między sobą. Opiera się na zestawie instrukcji i parametrów stwierdzających, jak poszczególne elementy oprogramowania powinny się ze sobą komunikować. Pisząc prosto: API jest zestawem funkcji, który pośredniczy w komunikacji pomiędzy programami.

API jest przydatne jeśli mamy w planach rozbudowę naszej platformy dedykowanej o aplikację, system CMS, CMR lub np. webowe rozwiązanie B2B takie jak pobieranie informacji o płatnościach czy fakturach. Dzięki protokołowi API dwa programy (np. witryna internetowa i nowo powstała aplikacja) są ze sobą zintegrowane, ale mogą być indywidualnie zmieniane i co ważniejsze – skutecznie się ze sobą komunikować. 

API wysyła zapytania z jednego programu, do drugiego i wraca z żądaną odpowiedzią. Bez API taka komunikacja nie byłaby możliwa, a wszelkie informacje trzeba by do każdego z programów wprowadzać indywidualnie. Skorzystanie z Interfejsu Programowania Aplikacji ogranicza koszty oraz zapewnia oszczędność czasu, jeśli jesteśmy zdecydowani na rozwój i rozbudowę.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!