Created with Sketch.

Platformy konkursowe

Zwiększenie świadomości marki, wzmocnienie pozytywnego wizerunku, zachęcenie do zakupu produktu...

Możesz osiągnąć każdy wyznaczony cel, wystarczy tylko odrobina kreatywności i odpowiednie narzędzia. Jednym z nich jest platforma konkursowa, loteria lub program lojalnościowy uwzględniający dobrze dobrany i przemyślany mechanizm (np.: wymianę punktów na nagrody, tworzenie i publikację prac czy inne zadania konkursowe). 

Z nami od samego początku

Zajmiemy się dla Ciebie budową i kompleksowym wdrożeniem wybranej przez Ciebie idei konkursowej. Opracujemy koncepcję, obsługę logistyczną, wdrożymy niezbędny system oraz przygotujemy regulamin zgodny z przepisami i obecnymi wytycznymi RODO. Zadbamy o prawidłowe przechowywanie danych osobowych, eksport informacji, załatwimy formalności związane z organizacją loterii oraz dostarczymy narzędzia kontrolujące jej przebieg.

Tworzenie konkursu od podstaw

  • Waga technologii Przeprowadzenie konkursu online wymaga bardzo dobrej opieki i wsparcia IT. Niezwykle ważna jest szybkość działania oraz właściwa implementacja systemu konkursowego, co wymaga najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dzięki wieloletniej praktyce i wielu posiadanym rozwiązaniom szybko i bez problemu uruchomimy każdą promocję.
  • Przemyślana strategia działania Za powodzenie konkursu odpowiada nie tylko budżet, którym dysponujesz. Ogromne znaczenie mają również poszczególne elementy składające się na finalny efekt przeprowadzanej promocji: dobra koncepcja, zintegrowany, intuicyjny dla odbiorców system oraz jasna i czytelna komunikacja. Tak skomponowana całość daje gwarancję sukcesu!
  • Najlepsze rozwiązania i kanały Zadbamy o dotarcie do grupy docelowej za pomocą dobrze dopasowanej strategii reklamy kontekstowej. Promując konkurs wykorzystamy kanały dotarcia do klienta takie jak: social media, strona www, newsletter itp.
  • Stałe wsparcie Niezwłocznie po rozpoczęciu współpracy z nami otrzymasz kontakt do indywidualnego Project Managera, który będzie z Tobą w stałym kontakcie. Dzięki temu będziesz mieć gwarancje, że wszystkie ustalenia i warunki zostaną w 100% spełnione, a jakiekolwiek zmiany lub modyfikacje będą natychmiast rozpatrzone.

Prawidłowa opieka IT nad konkursami on-line gwarantuje pomyślny przebieg całej kampanii marketingowej. Niezawodne działanie systemu to komfort, który każda marka powinna sobie zagwarantować.

Bezpieczeństwo

Przeprowadzając konkursy czy loterie należy mieć na uwadze zagrożenia związane z różnego typu atakami i oszustwami. Dla realizowanych przez nas platform wprowadzamy szereg rozwiązań mających na celu wychwytywanie oszustw i nadużyć.

W ramach obsługi procesu, oprócz automatycznych mechanizmów nasi specjaliści ręcznie monitorują i weryfikują oddane głosy, wymieniane punkty, podejrzane logowania i wiele innych potencjalnych zagrożeń.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!