AK

Prezentacja interaktywna w formie strony internetowej

AK to firma zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych

Zespół AK specjalizuje się w metodzie wtrysku oraz budowaniu form wtryskowych. Działania firmy obejmują branże: kolejową, AGD, automotive, elektrotechniczną oraz meblową. 

Produkty AK trafiają zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. 

Prezentacja multimedialna

Dla AK stworzyliśmy interaktywną prezentację w formie strony internetowej. Przedstawia ona ofertę firmy w bardzo przystępny i jednocześnie atrakcyjny sposób - komunikuje się z odbiorcą za pomocą modeli i animacji, wcałości wykonanych przez naszych grafików. 

Wizerunkowy charakter strony, czyli informacje o firmie i jej ofercie w pigułce

Prezentacja powstała z myślą o klientach AK, dlatego podkreśla specyfikę firmy, jej najważniejsze wartości oraz obrazuje za pomocą animacji, jakie części urządzeń oferuje przedsiębiorstwo. 

Od prezentacji Power Point do prezentacji interaktywnej

Prezentacja AK powstała podczas długiego procesu selekcji informacji, ustalania ich hierarchii i decydowania o nowych motywach graficznych według naszego pomysłu. Każda animacja widoczna w prezentacji to efekt precyzyjnego obrysowania zdjęć przez naszych grafików - dzięki temu uzyskaliśmy wyjątkowo zrozumiałe i czytelne modele. 

Zastosowane technologie

Prezentacja multimedialna, mająca postać strony internetowej, została zakodowana w technologii HTML5 i CSS3, z wykorzystaniem elementów Java Script. 

Warto nadmienić, że tworząc prezentację i efekt przesuwania się jej elementów, zastosowaliśmy własne autorskie rozwiązania, nie używając gotowych rozszerzeń.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!