Aplikacja Sanitec KOŁO

Wszystkie informacje w dostępie mobilnym – aplikacja Sanitec KOŁO do ściągnięcia z Appstore i Google Play.

Aplikacja Sanitec KOŁO

Często najlepsze pomysły pojawiają się w najmniej spodziewanym momencie. Widzimy fantastyczny produkt i chcemy zamówić go już, teraz! Czasami potrzebujemy też poznać dokładne dane na temat tego, co podoba nam się tylko z wyglądu. W takich sytuacjach nieocenioną pomoc stanowią aplikacje mobilne. Jedną z nich stworzyliśmy dla marki KOŁO.

Po otwarciu katalogu możemy wybierać spośród dostępnych kategorii asortymentu aż do momentu dojścia do pojedynczych produktów, np. umywalek klasycznych. Każdemu z nich poświęcona została odrębna strona ze szczegółowymi informacjami oraz osobno otwieranym zdjęciem i kartą techniczną sprzętu w pliku PDF. Ukłonem w stronę użytkownika aplikacji są podpowiedzi dotyczące innych produktów pasujących do tego aktualnie oglądanego. Dzięki temu w prosty sposób można skompletować zestaw łazienkowy (lub inny) nie mając o tej dziedzinie żadnego pojęcia. Podobną do katalogu funkcję pełni wyszukiwarka, której warto użyć, gdy ma się wiedzę o tym, co chce się znaleźć.

Niewykluczone, że chęć zakupu dopadnie klienta nagle, wskutek olśnienia pięknem sprzętu np. podczas wizyty u znajomych. Skorzystawszy z informacji o dystrybutorach będzie mógł udać się do najbliższego punktu sprzedaży! Do wyboru mamy trzy kategorie wyszukiwania: według miast, nazw sklepów oraz najbliższej okolicy. Kliknięcie tej ostatniej opcji, dzięki geolokalizacji naszego urządzenia, pokazuje wszystkie pobliskie sklepy oferujące asortyment danej marki. Zaznaczone są one za pomocą specjalnych punktów – ich dotknięcie pokazuje nazwę i adres sklepu, a nawet telefon i wskazówki dojazdu, gdyby potrzeba zakupu była tak wielka! Jeśli natomiast wizytę w sklepie da się odłożyć, można znaleźć salon według jego nazwy lub miasta, w którym się znajduje.

Interesującym dodatkiem jest spora dawka wiedzy na temat marki, podana w formie tekstowej, filmowej (bezpośrednie przejście do kanału w YouTube) i wizualnej (aktualny katalog łazienek oraz cennik detaliczny). A gdyby tego było mało zawsze można zapoznać się z aktualnościami. Wystarczy tylko odwiedzić Google Play lub Appstore i ściągnąć nasze aplikacje, do czego gorąco zachęcamy.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!