MDA.pl   Portfolio    Aplikacja sanitec koło

Aplikacja Sanitec KOŁO

Powrót do portfolio

Wszystkie informacje w dostępie mobilnym – aplikacja Sanitec KOŁO do ściągnięcia z Appstore i Google Play.

Często najlepsze pomysły pojawiają się w najmniej spodziewanym momencie. Widzimy fantastyczny produkt i chcemy zamówić go już, teraz! Albo potrzebujemy poznać dokładne dane na temat tego, co podoba nam się tylko z wyglądu. W takich sytuacjach nieocenioną pomoc stanowią aplikacje mobilne. Jedną z nich zbudowaliśmy dla marki KOŁO.

Po otwarciu katalogu możemy wybierać spośród dostępnych kategorii asortymentu aż do momentu dojścia do pojedynczych produktów, np. umywalek klasycznych. Każdemu z nich poświęcona została odrębna strona ze szczegółowymi informacjami oraz osobno otwieranym zdjęciem i kartą techniczną sprzętu w pliku PDF. Ukłonem w stronę użytkownika aplikacji są podpowiedzi dotyczące innych produktów pasujących do tego aktualnie oglądanego. Dzięki temu w prosty sposób można skompletować zestaw łazienkowy (lub inny) nie mając o tej dziedzinie żadnego pojęcia. Podobną co katalog funkcję pełni wyszukiwarka, której warto użyć, gdy ma się wiedzę o tym, co chce się znaleźć.

Niewykluczone, że chęć zakupu dopadnie klienta nagle, wskutek olśnienia pięknem sprzętu np. podczas wizyty u znajomych. Skorzystawszy z informacji o dystrybutorach będzie mógł udać się do najbliższego punktu sprzedaży! Do wyboru mamy trzy kategorie wyszukiwania: według miast, nazw sklepów oraz najbliższej okolicy. Kliknięcie tej ostatniej opcji, dzięki geolokalizacji naszego urządzenia, pokazuje wszystkie pobliskie sklepy oferujące asortyment danej marki. Zaznaczone są one za pomocą specjalnych punktów, dotknięcie których pokazuje nazwę i adres sklepu, a nawet telefon i wskazówki dojazdu, gdyby potrzeba zakupu była tak wielka! Jeśli natomiast wizytę w sklepie da się odłożyć, można znaleźć salon według jego nazwy lub miasta, w którym się znajduje.

Interesującym dodatkiem jest spora dawka wiedzy na temat marki, podana w formie tekstowej, filmowej (bezpośrednie przejście do kanału w YouTube) i wizualnej (aktualny katalog łazienek oraz cennik detaliczny). A gdyby tego było mało zawsze można zapoznać się z aktualnościami. Wystarczy tylko odwiedzić Google Play lub Appstore i ściągnąć nasze aplikacje, do czego gorąco zachęcamy.

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio