Auraton

Sklep internetowy
z automatyką

Auraton - Automatyka domowa

Firma powstała w 1984 roku do dziś dynamicznie rozwija się na rynku, a jej nadrzędnym celem jest przełożenie obserwacji najnowszych trendów w dziedzinie ogrzewania na tworzenie wysoko zaawansowanej technologicznie automatyki domowej.

Auraton wyróżnia się doskonałą dla użytkowników funkcjonalnością i wydajnością oferowanych systemów. Cechuje ją wysoka ekonomika eksploatacji oraz maksimum satysfakcji przy minimalnym wysiłku włożonego w użytkowanie.

Zobacz stronę online

Jaki był cel strony?

Strona Auraton Smart powstała przede wszystkim z myślą o użytkownikach. Zadbaliśmy o to, żeby była jak najbardziej intuicyjna oraz - zarówno jak systemy naszego Klienta - prosta i szybka w obsłudze. Jej głównym celem jest przekazanie informacji o systemie Auraton Smart oraz przedstawienie korzyści i wygody płynących z jego użytkowania.

Strona odpowiadająca na pytania i wątpliwości użytkowników

Naszym celem było stworzenie serwisu, który będzie odpowiadał na wszystkie wątpliwości użytkownika i stanie się nośnikiem wszystkich, niezbędnych informacji o firmie i oferowanym przez nią rewolucyjnym i nowoczesnym systemie Auraton Smart.

  • Jaki system będzie optymalny dla ich domu? Dzięki informacyjności, jaką wyróżnia się stworzony przez nas serwis, każdy użytkownik w szybki i prosty sposób dobierze odpowiedni dla siebie system.
  • Baza wiedzy w postaci artykułów Teksty widoczne na blogu w rzetelny i jasny sposób opisują funkcjonowanie i wykorzystanie systemu Auraton Smart w praktyce.

Jak korzystać z aplikacji Auraton Smart App?

Strona w interesujący i przyjazny dla UX sposób opisuje, jak proste i intuicyjne jest korzystanie z aplikacji. Jej użytkownicy już dzięki kilku kliknięciom mogą zmienić temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach w domu. Pozwala także na oszczędne użytkowanie wody, ciepła i energii.

Konfigurator produktów wraz z proponowanymi zestawami

  • Produkty powiązane Dzięki widokowi z produktami powiązanymi użytkownim serwisu może z łatwością skompletować idealny dla siebie system, a nasz Klient - polepszyć wyniki sprzedaży.
  • Szerokie możliwości Daliśmy Klientowi przestrzeń na rzetelne i ciekawe opisanie każdego produktu, jaki posiada w swojej ofercie. Sprawia to, że użytkownik przegląda ją z zainteresowaniem.
  • Jednolite zdjęcia Uspójnione zdjęcia w atrakcyjny i estetyczny sposób prezentują zawarte w ofercie produkty. Całość daje efekt przemyślanego i stylowego layoutu.

Minimalistyczny design z nastawieniem na produkt

Minimalistyczny styl strony pozwala użytkownikowi w pełni skoncentrować się na prezentowanym produkcie oraz sprawia, że całość prezentuje się profesjonalnie. 

Wiele indywidualnych layoutów

Dopasowane do podstron i znajdujących się na nich informacji layouty sprawiły, że strona jest czytelna, uporządkowana oraz posiada swój własny, niepowtarzalny charakter.

Wizerunkowy charakter strony

Stylowy, profesjonalny design oraz nowoczesne rozwiązania sprawiły, że strona stała się wizytówką rozpowszechniają pozytywny wizerunek firmy.  

Strona, która daje użytkownikowi poczucie potrzeby posiadania inteligentnego domu

Wyzwaniem towarzyszącym realizacji projektu Auraton Smart było stworzenie strony odpowiadającej inteligentnemu charakterowi samego systemu i połączonej z nim aplikacji. Nasz zespół dał z siebie wszystko, aby sprostać oczekiwaniom Klienta. Intuicyjna i przyjemna w nawigacji strona zachęca do jej użytkowania. 

Jak działa Auraton Smart?

Działanie tego inteligentnego systemu przedstawiliśmy przy pomocy czytelnego schematu. Pokazuje on, jak wielozadaniowy lecz jednocześnie prosty w obsłudze jest system Auraton Smart.

  • Kontroluj zużycie energii Aplikacja w prosty sposób pozwala na ustawienie wybranej przez użytkownika temperatury w salonie, sypialni czy łazience. Wszystko za pomocą kilku kliknięć.
  • Zarządzaj swoim domem Nawet gdy Cię w nim nie ma! Harmonogram czynności wykonywanych przez system możesz zaplanować z wyprzedzeniem i zdalnie nim zarządzać.
  • Praktyczność połączona z oszczędnością Wszystkie urządzenia współdziałające z aplikacją wyłączysz za pomocą jednego kliknięcia i tym samym zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Zastosowane technologie

Landing page powstał na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność. System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!