BESCO

Lider w produkcji artykułów łazienkowych

Besco ponad 25 lat temu stworzyli swoje pierwsze wanny i brodziki...

Wierzyli, że uda się im stworzyć produkty, które nie tylko będą się podobały, ale przede wszystkim będą służyły klientom długie lata, niezmiennie zapewniając im przy tym maksymalny komfort kąpieli.

Od samego początku wszystkie decyzje podejmowali w oparciu o trzy zasady: najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena.

Zobacz stronę online

Strona internetowa Besco

Dla Besco przeprojektowaliśmy stronę internetową, wprowadzając zupełnie nowy wygląd, który jest jednocześnie czytelny i atrakcyjny wizualnie. Cała strona została również zoptymalizowana pod kątem funkcjonalności i łatwości użytkowania, aby zapewnić intuicyjne doświadczenie dla odwiedzających.

Mega menu

Rozbudowane menu pomaga w logicznym i klarownym ułożeniu treści na stronie. Obejmuje kategoryzację treści na różne działy, tematy i typy informacji, co ułatwia użytkownikom znalezienie potrzebnych im materiałów.

Spersonalizowane ikony

Służą jako skrótowe reprezentacje różnych sekcji, usług, funkcji i treści na stronie internetowej. Dzięki nim użytkownicy mogą szybko zidentyfikować i zrozumieć, czym dana sekcja lub element się zajmuje, nawet przed przeczytaniem pełnej treści.

Treściwy układ informacji w sekcjach strony

Treściwe sekcje umożliwiają wyeksponowanie najważniejszych informacji i wiadomości. Można w nich umieścić tytuły, podtytuły, nagłówki czy wyróżnione fragmenty tekstu, które przyciągają uwagę użytkowników i przekazują kluczowe treści.

Responsywna wersja strony internetowej

Jest zaprojektowana i zoptymalizowana tak, aby dostosowywać się do różnych rozmiarów ekranów i urządzeń, na których jest wyświetlana. Jej głównym celem jest zapewnienie optymalnego doświadczenia użytkownika niezależnie od tego, czy strona jest przeglądana na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Spersonalizowane ikony

Ikony są związane z marką i produktem klienta, co pomaga wyróżnić go spośród konkurencji. Dodatkowo, ikony ułatwiają nawigację po stronie, umożliwiają szybkie i intuicyjne identyfikowanie różnych funkcji oraz przekazują ważne informacje w sposób wizualny. Dzięki spersonalizowanym ikonom, klient ma możliwość skutecznie komunikować swoją markę i zapewnić spójne i atrakcyjne doświadczenie dla użytkowników odwiedzających stronę internetową.

Zastosowane technologie

Strona internetowa powstała na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność. System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!