Brimarex

Katalog produktów dla importera zabawek

Brimarex to poznańska firma, która od prawie 30 lat zajmuje się importem zabawek i artykułów sportowych

Zabawki są sprowadzane z różnych zakątków świata, dostarczając klientom najlepsze w branży i najbardziej popularne produkty.

Warto podkreślić, że Brimarex jest wyłącznym przedstawicielem cenionych zagranicznych marek: Rolly Toys, Mondo oraz Dulcop.

Zobacz stronę online

Zaufanie i wiarygodność

Brimarex to także firma, która wprowadziła w swoim biznesie System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001. Ukierunkowanie na klienta oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że Brimarex może pochwalić się współpracą z ponad 500 zadowolonymi firmami. 

Marki zabawek, które zna każdy z nas

Szczególną rolą w stworzonym przez nas projekcie są strony marek, wyeksponowane na stronie głównej. Ich zadaniem jest promowanie produktów wiodących producentów oraz ułatwienie użytkownikowi poszukiwania najbardziej popularnych zabawek.

Projekt graficzny

Strona Brimarex została w całości zaprojektowana przez naszych grafików, którzy nadali jej lekki, kolorowy i nowoczesny wygląd:

Rozbudowany katalog produktów

Strona Brimarex porządkuje wszystkie dostępne produkty firmy w przejrzystym katalogu:

  • Intuicyjne opcje filtrowania Produkty katalogu możemy filtrować wybierając jedną z opcji: typ zabawki, producenta oraz określoną licencję.
  • Informacje szczegółowe Wielkość opakowania, skala, sposób zasilania, informacje o dedykowanym wieku dziecka, cena katalogowa, czy ilość sztuk w kartonie... każda z zabawek została w bardzo dokładny sposób opisana.

Ponad 5000 produktów

Na stronie Brimarex przejrzeć można mnóstwo zabawek i akcesoriów sportowych dla dzieci w każdym wieku - jest ich łącznie ponad 5 tysięcy! 

Zastosowane technologie

Strona internetowa Brimarex powstała z wykorzystaniem systemu WordPress, który odpowiednio przygotowany i skonfigurowany, cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa i wygodą użytkowania. 

Chociaż strona internetowa Brimarex nie jest sklepem internetowym, w jej projektowaniu wykorzystaliśmy wiele możliwości oferowanych przez wtyczkę WordPress WooCommerce.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!