Czekodraże

Przedstawiamy kolejny projekt będący rezultatem owocnej współpracy z agencją KID&Young. Tym razem naszym Klientem była firma Maspex Wadowice, właściciel wielu uznanych na rynku polskim marek.

Czekodraże

Przygotowaliśmy stronę internetową dedykowaną jednemu z produktów – czekodrażom związanym z napojem Kakao Puchatek. Żywe, radosne kolory i animowane postacie zostały pozytywnie odebrane przez dzieci. Także rodzice znaleźli na stronie coś dla siebie: przepisy i informacje na temat żywienia i zdrowia dzieci.

Jedną z atrakcji serwisu jest gra interaktywna Czekoshooter wykonana w Adobe Flash®. Jej zasady są bardzo proste. Zadaniem gracza jest strzelanie z armatki do draży aż do zniknięcia ostatniej kulki. Pociski to kolorowe draże, po trafieniu likwidują cukierki tej samej barwy. Do dyspozycji są też pociski specjalne: bombowy draż (wybucha po trafieniu), stalowy draż (strąca wszystko na swej drodze) i draż kameleon (niszczy draże dowolnego koloru). Czekoshooter daje graczom dużo frajdy.

Nieco starsze dzieci mogą skorzystać z także obecnej na stronie aplikacji Draż Messanger. Dzięki niej można wysłać do znajomych wesołą wiadomość, wybierając czcionkę, kolor tła i tekstu oraz towarzyszącego im draża. List można wysłać na maila, opublikować na Facebooku, Google+ i NK lub zapisać na dysku.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!