Innowacyjny serwis z działkami na sprzedaż

Dedykowana platforma sprzedaży nieruchomości

DokładnieTu.pl to innowacyjna platforma ogłoszeniowa skupiona wyłącznie na transakcjach związanych z działkami

Na tle konkurencji niewątpliwie wyróżnia się nieszablonowym podejściem do prezentacji przedmiotu sprzedaży.

Jedną z niespotykanych wcześniej funkcjonalności, która została wdrożona na platformie jest umożliwienie użytkownikowi precyzyjnego oznaczenia obrysów sprzedawanych działek.

Zobacz stronę online

Precyzyjne i szybkie zdefiniowanie celu już na samym początku współpracy. Umożliwiły to częste i długie dyskusje, podczas których nikt nie liczył czasu. W rezultacie udało się osiągnąć nie tylko wiedzę niezbędną na potrzeby projektu, ale i zbudować wzajemną relację. Jej rola jest dziś niestety często bagatelizowana, a która bywa kluczowa.

Paweł Michalski
CEO

Ogłoszenia dla sprzedających i kupujących

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany kupnem działki, czy jej sprzedażą, DokładnieTu pomoże Ci w odnalezieniu wymarzonego terenu.

Ogłoszenia "Sprzedam!"

Najważniejszą funkcjonalnością DokładnieTu w przypadku ogłoszenia sprzedaży, jest możliwość dodania precyzyjnego obrysu działki. Tworząc wpis określamy również jej szczegółowe parametry: typ działki, zabudowy, powierzchnię, cenę, szerokość i długość frontu, czy dostęp do mediów np. wody.

Ogłoszenia "Kupię!"

Chcąc kupić działkę zazwyczaj kierujemy się jej ulokowaniem. Z tego powodu najważniejszą funkcjonalnością ogłoszeń kupna jest możliwość szukania działek w określonym promieniu od podanej lokalizacji. Możliwe jest również sprecyzowanie wymaganych właściwości poszukiwanego terenu.

Samouczek, czyli DokładnieTu krok po kroku

Stworzona przez nas strona internetowa jest bardzo łatwa w obsłudze. Aby jeszcze bardziej zwiększyć jej przyjazność dla użytkownika, stworzyliśmy i zaimlementowaliśmy krótki samouczek, pokazujący jak dodawać ogłoszenia:

Sortuj i wybieraj najlepsze ogłoszenia za pomocą wyszukiwarki

Wyszukiwarka ułatwia znajdowanie wymarzonej działki, czyniąc je szybszym oraz niezwykle precyzyjnym. Wszystko dzięki rozbudowanym możliwościom filtrowania wyników:

  • Miejscowość i promień Umożliwia znalezienie działki w określonej lokalizacji i jej okolicy, wyznaczonej przez promień, którego centrum stanowi pin na mapie.
  • Rodzaj ogłoszenia Jesteś zainteresowany zakupem działki czy sprzedażą? Dzięki wyszukiwarce możesz filtrować ogłoszenia z obydwu kategorii.
  • Parametry działki Filtrowanie odbywać się może z użyciem wielu parametrów, takich jak wielkość działki, czy dostęp do mediów.

Zastosowane technologie

Podstawą zaprojektowanej strony internetowej jest język programowania Java Script, którego zastosowanie umożliwiło poprawne wyświetlanie się wszystkich elementów dynamicznych np. interaktywnej mapy. 

W pracach nad DokładnieTu przydatne okazały się również dwa popularne, często przez nad wykorzystywane frameworki, czyli Angular JS oraz Laravel.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!