MDA.pl   Portfolio    Esmoking liquids

eSmoking Liquids

Powrót do portfolio

eSmokingLiquids to jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów w Europie produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów.

Marka o takim potencjale nie może się obyć bez profesjonalnej wizytówki w internecie. Właściciel marki – firma CHIC Group postanowiła powierzyć nam zadanie wykonania nowoczesnej i efektownej strony internetowej.

Prace rozpoczęliśmy od zaprojektowania architektury serwisu oraz jego treści. Podstawowymi założeniami strony eSmokingLiquids było podkreślenie statusu naszego klienta jako firmy nowoczesnej, ze świetnym zapleczem technicznym i ugruntowaną pozycją na rynku w Europie. Dlatego pierwszy plan serwisu stanowią mocne, wzniosłe nagłówki oraz przemyślane akapity tekstowe.

Aby jak najlepiej podkreślić pierwszoplanowość treści na serwisie, zaprojektowaliśmy minimalistyczny, przejrzysty layout. Jego bazę stanowią składowe barwy z logo eSmokingLiquids, które wypełniają całą szerokość ekranu, niezależnie od urządzenia i przeglądarki użytkownika. Dodatkowo programiści front-end zastosowali oparty o język JavaScrpit efekt Parallax, którego zastosowanie stwarza złudzenie głębi obrazu.

Back-end strony internetowej eSmokingLiquids został oparty o popularny system CMS WordPress. O jego wyborze zadecydowała prosta obsługa, dowolna możliwość konfiguracji oraz regularnie dostępne aktualizacje.

Zobacz on-line

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio