Tworzymy płyny nikotynowe

eSmokingLiquids to jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów w Europie produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów. Marka o takim potencjale nie może się obyć bez profesjonalnej wizytówki w internecie. Właściciel marki - firma CHIC Group postanowiła powierzyć nam zadanie wykonania nowoczesnej i efektownej strony internetowej.

Tworzymy płyny nikotynowe Tworzymy płyny nikotynowe Tworzymy płyny nikotynowe Tworzymy płyny nikotynowe

Pracę nad serwisem rozpoczęliśmy od zaprojektowania jego architektury oraz treści. Podstawowymi założeniami strony eSmokingLiquids było podkreślenie statusu naszego klienta jako firmy nowoczesnej, ze świetnym zapleczem technicznym i ugruntowaną pozycją na rynku w Europie. W skutek tego pierwszy plan serwisu stanowią mocne, wzniosłe nagłówki oraz przemyślane akapity tekstowe.

Aby jak najlepiej podkreślić pierwszoplanowość treści na serwisie, zaprojektowaliśmy minimalistyczny, przejrzysty layout. Jego bazę stanowią składowe barwy z logo eSmokingLiquids, które wypełniają całą szerokość ekranu, niezależnie od urządzenia i przeglądarki użytkownika. Dodatkowo programiści front-end zastosowali oparty o język JavaScrpit efekt Parallax, którego zastosowanie stwarza złudzenie głębi obrazu.

Back-end strony internetowej eSmokingLiquids został oparty o popularny system CMS WordPress. O jego wyborze zadecydowała prosta obsługa, dowolna możliwość konfiguracji oraz regularnie dostępne aktualizacje.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!