Strona internetowa

Wystartowaliśmy w przetargu na przygotowanie nowej strony internetowej dla firmy szkoleniowej Eureka. Poniżej prezentujemy przygotowane przez nasz zespół propozycje graficzne.

Strona internetowa

Eureka to firma zajmująca się szeroko rozumianymi usługami Human Resources. W zakres jej działalności wchodzą szkolenia, rekrutacje czy consulting. Tworzący zespół Eureki eksperci wspierają w działaniach związanych z zasobami ludzkimi firmy komercyjne i podmioty publiczne.
Organizacja doradzająca m.in. w kwestiach wizerunku sama musi posiadać profesjonalną wizytówkę. Dobrze o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Eureki projekt wyrażający przyświecające firmie wartości.

Postawiliśmy na zderzenie soczystej czerwieni ze stonowanym fioletem oraz bielą i szarością. Te kolory wyrażają powagę, którą łamie emocjonalna czerwień. Ale bez przesady! Najważniejsza i tak jest w tym przypadku treść, którą pogrupowaliśmy w czytelne zakładki. Uzyskaliśmy tym samym efekt dostępności każdej informacji w kilku krokach, bez zbędnego błądzenia po stronie.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!