Fair Underlay

Strona internetowa marki podkładów podłogowych

Fair Underlay to bardzo dynamicznie rozwijająca się, polska marka profesjonalnych podkładów podłogowych.

Od 2003 roku firma silnie rozwija kompetencje w zakresie standardów i wymagań branży podłóg laminowanych, warstwowych oraz winylowych.

Zobacz stronę online

Jeśli szukacie firmy, która nad własne ego przedkłada interes i zadowolenie Klienta, to dobrze trafiliście. W MDA nie spotkacie się z budowaniem barier, piętrzeniem przeszkód, roszczeniowością.

Dostaniecie za to profesjonalizm, wrażliwość na to, co mówi Klient, intuicję podpowiadającą, czego Klient nie mówi (ale również chciałby dostać) oraz – co najważniejsze – doskonałą relację cen do jakości i dotrzymywanie terminów. A to wszystko w przemiłej atmosferze i bez zbędnego ciśnienia. Zdecydowanie polecam!

Tomasz Trojan
Marketing Manager, Fair Packaging Sp. z o.o.

Nowoczesny wizerunek firmy

Projekt graficzny strony www musiał sprostać niełatwemu zadaniu – trafić do wielu grup odbiorców o różnych potrzebach (od klienta końcowego po instalatorów czy partnerów biznesowych). Firma została pokazana jako innowacyjna oraz godna zaufania zwłaszcza na rynkach zagranicznych, gdzie intensywnie budowana jest sieć sprzedaży.

Perfekcyjna wersja mobilna była kluczowa ze względu na wybrane grupy odbiorców.

Duża część strony skierowana jest do profesjonalistów (instalatorów oraz partnerów biznesowych) dla których kluczowe jest błyskawiczne dotarcie do ważnych informacji produktowych. 

W związku z tym zastosowaliśmy podejście Adaptive Web Design (AWD), które idzie krok dalej niż Responsive Web Design. Wybrane elementy strony www dopasowują się do wielkości ekranu w sposób inteligentny tak, aby umożliwić jak najszybszy dostęp do kluczowych elementów biorąc pod uwagę urządzenie i sposób w jaki użytkownik z niego korzysta.

Zastosowane technologie

Landing page powstał na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność.

System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!