Strona internetowa z CMS

Global Pack to polski producent kopert oraz opakowań wysyłkowych. W swoim portfolio posiada szeroki zakres marek opakowaniowych.

Strona internetowa z CMS

Produkty Global Pack cechują się nowoczesną stylistyką oraz wysoką jakością. Nie każdy wie, że zajmowanie się przesyłkami może być ciekawe. Informować o tym ma przygotowana przez nas strona internetowa.

Stworzona przez nas witryna utrzymana jest w kolorystyce odpowiadającej logotypowi firmy, dlatego dominuje na niej biały, czarny i żółty kolor. Dzięki temu strona jest przejrzysta i intuicyjna, a przez to funkcjonalna. Struktura pozwala na łatwe znalezienie informacji o samej firmie oraz oferowanych przez nią produktach i powiązanych z nimi usługach.  Są one opisane w wyczerpujący sposób oraz wzbogacone świetnej jakości zdjęciami.

Wartościowym dodatkiem do strony produktowej jest GMagazine – zbudowany na podobieństwo bloga magazyn poświęcony nowościom i ciekawym zjawiskom z branży opakowaniowej. Strona została uzupełniona o sklep internetowy, dzięki czemu klienci mogą dokonać zakupu produktów bezpośrednio z jego poziomu.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!