MDA.pl   Portfolio    Imprezenty.pl

Imprezenty.pl

Powrót do portfolio

Chcesz zorganizować epicką imprezę, ale nie wiesz jak? No problem, pomogą Ci w tym imprezenty.pl, krok po kroku prowadząc Cię przez meandry organizatorskiej doli.

Posiadówa przy paluszkach nie wszystkich zadowala. Na pewno nie setna. Jeśli chcesz zapewnić swoim znajomym niezapomniane spotkanie (balangę, ale także dystyngowane urodziny, czemu nie?), musisz się mocno napracować. Miejce, dekoracje, jedzenie, picie, prezenty, lista gości… długo by wymieniać. A wszystko trzeba załatwić. Co jeśli o 23.00 zabraknie wina?

Jak zapewniają pomysłodawcy Imprezenty to pierwszy i jedyny w Polsce serwis, w którym dzięki prostym narzędziom od początku do końca można zorganizować wymarzoną uroczystość oraz poznać najnowsze trendy imprezowe i prezentowe.

Nie byłoby to jednak możliwe bez MDA! Do nas należała kompleksowa budowa serwisu – przygotowanie grafiki i jej oprogramowanie. Dzięki wytężonej pracy zespołu programistów poruszanie się w serwise jest wygodne i odbywa się bez przeszkód. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w podobnym porządku będą odbywac się organizowane imprezy!

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio