LNB

Platformy konkursowe dla producenta paszy

Kilka słów o firmie LNB, która jest producentem pasz dla zwierząt hodowlanych

Ta polsko-holenderska firma od 1993 roku zajmuje się produkcją pasz dla wszystkich gatunków i grup technologicznych zwierząt gospodarskich i towarzyszących. W swojej ofercie posiada premiksy, prestartery, koncentraty, mieszanki paszowe i preparaty mlekozastępcze.

W 2006 roku dzięki dynamicznemu rozwojowi LNB otworzyło jeden z najnowocześniejszych magazynów w branży premiksowej, a dziś jest wiodącym producentem w swojej branży.

Zobacz stronę online

Stworzyliśmy platformę konkursową

Konkurs to nietuzinkowy i kreatywny pomysł na działania promocyjne. Pomogliśmy LNB zorganizować konkurs angażujący odbiorców, oraz pozytywnie wpływający na wizerunek firmy, oparty na prostych zasadach wyjaśnionych bezpośrednio na dedykowanej stronie internetowej.

Logika funkcjonowania platformy konkursowej LNB

Zakup produktu LNB i sprawdzenie kodu, który jest pod naklejką

Kody promocyjne umieszczone w konkursowej puli produktów zachęciły do ich kupna oraz przyczyniły się do wzrostu popularności marki wśród grupy docelowej.

Wpisanie kodu w naszej platformie konkursowej

W pełni responsywna i adaptacyjna strona pozwoliła na aktywne uczestnictwo w konkursie zarówno z poziomu smartfona, jak i komputera. Platforma, którą stworzyliśmy, stała się łatwo dostępna i przyjazna dla odbiorcy.

Przeglądaj i odbieraj wygrane z listy nagród

Punkty zdobyte za pośrednictwem kodów można wymieniać na nagrody i cieszyć się ich praktycznym zastosowaniem. 

Informacje o technologii systemu

  • Kilkaset tysięcy kodów w bazie Aby złożony system portalu funkcjonował jak najsprawniej i gromadził wszystkie dane uczestników, nasi programiści zadbali o każdy szczegół przy kodowaniu.
  • Funkcjonalność i praktyczność Dzięki prostej nawigacji zarówno nasz Klient, jak i odbiorca z łatwością i pełną intuicyjnością poruszają się po platformie konkursowej.
  • Wysoki stopień bezpieczeństwa Każdy projekt realizujemy z naciskiem na ochronę danych naszego Klienta i jego odbiorców. Wiemy, jak ważne jest zaufanie oraz komfort związany z bezpiecznym przechowywaniem informacji.
  • Doskonała nawigacja System konkursowy jest rozbudowany pod kątem przechowywania danych, jednak jego obsługa i nawigacja zostały maksymalnie uproszczone i zoptymalizowane do potrzeb Klienta.
  • Możliwość obsługi wielu zapytań Wdrożone do projektu formularze konkursowe obsługują i łączą ze sobą dane, dając naszemu Klientowi sprawne narzędzie do pomiarów skali i gromadzenia danych konkursowych.
  • Klikalność platformy konkursowej Przy realizacji platformy konkursowej niezwykle istotna jest jej klikalność i zainteresowanie odbiorcy. Zadbaliśmy o to, aby obydwie kwestie funkcjonowały na najwyższym poziomie.

O layoutach

Czytelne i praktyczne layouty ułatwiły nawigację, a udział w konkursie był dla uczestników dobrą zabawą oraz ciekawą interakcją z marką. Estetycznie wykonana grafika wypełniła przestrzeń portalu dając efekt przejrzystości i funkcjonalności.

System do budowania lojalności u hodowców

Dzięki wsparciu naszej agencji LNB stało się organizatorem konkursu, który pomógł w budowaniu zaufania i lojalności wśród grupy docelowej.

Działania konkursowe oparte na solidnie przygotowanej i sprawnie działającej platformie zrzeszyło klientów i wspomogło PR-owy wizerunek marki. 

Zastosowane technologie

Landing page powstał na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność. 

System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzania treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!