MDA dla Polska Meble

Prezentujemy prace przygotowane przez nas w ramach przetargu, który jest częścią projektu systemowego „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych”, realizowanego przez Ministerstwo Gospodarki (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka - Poddziałanie 6.5.1.).

MDA dla Polska Meble MDA dla Polska Meble MDA dla Polska Meble MDA dla Polska Meble MDA dla Polska Meble MDA dla Polska Meble

Zadaniem agencji było stworzenie 5 motywów graficznych oraz hasła reklamującego markę Polska Meble (w prezentowanych koncepcjach miała zostać zawarta idea przewodnia Marki Polskiej Gospodarki).

 Co to jest idea przewodnia Marki Polskiej Gospodarki?

To inicjatywa stworzenia szerokiej koncepcji promocji polskiej gospodarki. Głównym celem projektu jest podniesienie atrakcyjności Polski dla inwestorów oraz wzmocnienie wizerunku polskich produktów na rynkach międzynarodowych.

Przeprowadziliśmy badania fokusowe na grupie niemal 900 przedstawicieli firm i rozmawialiśmy telefonicznie z ponad 9 tys. przedsiębiorców z 9 krajów. Na tej podstawie określiliśmy wizerunek i reputację Polski za granicą – powiedział autor projektu, Michał Zieliński z Ageron Polska.

Jak mówi szef resortu gospodarki – Opracowany logotyp odwołuje się do sieci uzupełniających się ludzi. Jest ona logiczna, żywa i przepełniona emocjami. Te wzory mogą być wykorzystane w materiałach promocyjnych, w przestrzeni miejskiej, a także przez różne branże.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!