Multibike

Serwis ogłoszeń o tematyce rowerowej

Multibike to dedykowana platforma sprzedażowo - lifestylowa

Została stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach rowerów, zarówno tych jeżdżących rekreacyjnie, jak i tych, którzy z dwukołowców uczynili swoją pasję lub biznes. 

Poza możliwością zamieszczenia ofert kupna/sprzedaży, portal oferuje wiele przydatnych narzędzi i funkcjonalności.

Zobacz stronę online

Wysokojakościowe prototypy funkcjonalne, czyli makiety

Nasi graficy zajęli się wykonaniem licznych projektów prezentujących układ treści i działanie platformy: makiet klikalnych oraz projektów UI/UX. Pozwoliło to na maksymalne zoptymalizowanie platformy pod kątem jej intuicyjności i wygody użytkowania. 

Projekt wielu widoków strony internetowej

Zaprojektowany przez nas portal posiada liczne podstrony, uporządkowane w czterech działach. Pomimo dużego "rozgałęzienia" strony Multibike, stworzone przez nas widoki są spójne i świetnie ze sobą współgrają. W celu zwiększenia przejrzystości w wielu miejscach zastosowaliśmy przyjemny dla oka układ kafelkowy. 

Kompleksowy zestaw przydatnych narzędzi dla kolarzy

Multibike oferuje wiele przydatnych narzędzi dla kolarzy. Nie wiesz, gdzie znajduje się najbliższy serwis rowerowy? Sprawdź to na specjalnej mapie Multibike! Chcesz zaplanować trasę przejażdżki, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Skorzystaj z planera tras! Nie wiesz, jaką długość powinna mieć rama Twojego nowego roweru? Użyj kalkulatora Multibike! 

Spójny i przyjazny dla oka wygląd

Ostetczny projekt graficzny, oprawiony w odpowiednią kolorystykę, zdjęcia oraz wykreowane przez nas ikony prezentuje się lekko, nowocześnie i przejrzyście:

Szczegółowa i praktyczna mapa

Zaprojektowana przez nas mapa nie tylko wskaże najbliższy serwis rowerowy, ale pozwoli szybko odnaleźć miejską stację napraw, czy sklep rowerowy. W opcjach filtrowania można wybrać również miejsca przyjazne rowerzystom, a także punkty pozwalające na oznakowanie roweru. 

Responsywność i adaptacyjność strony

Nasi developerzy zatroszczyli się o to, by strona Multibike była poprawnie wyświetlana na urządzeniach każdego typu, niezależnie od tego, czy korzystamy z niej na komputerze, tablecie lub smartfonie. Osiągnęliśmy ten efekt wdrażając zaawansowane projektowanie RWD i AWD.

Specjalnie zaprojektowane ilustracje i ikony

Nasi projektanci włożyli wiele wysiłku w stworzenie dedykowanych ilustracji i ikon wektorowych, które zwiększają estetykę strony i czynią ją niepowtarzalną oraz ciekawszą w odbiorze:

Kompleksowy portal dla każdego rowerzysty

W efekcie naszych prac, Multibike stał się wszechstronnym portalem, oferującym maksimum możliwości, oprawionym w atrakcyjną i przyjemną oprawę graficzną:

Zastosowane technologie

Na potrzeby serwisu zbudowaliśmy indywidualny system zarządzania CMS, który gwarantuje wysoką przyjemność użytkowania, niezawodność oraz bezpieczeństwo. 

Multibike bazuje również na odpowiednio przygotowanym frameworku CakePHP 3.5. Warstwę wizualną oparto natomiast o najnowszą technologię HTML 5 i CSS3 w metodologii BEM.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!